Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пологівські атлети привезли золото з Черкас

Пологівські атлети привезли золото з ЧеркасМинулими вихідними, 4 та 5 квітня, у Черкасах пройшов VII Чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування).

Спортсмени Пологівської ДЮСШ у складі 5 чоловік на чолі з тренером Плетінь О.В. взяли участь в змаганнях та показали такі результати:
У ваговій категорії до 100 кг Дмитро Корнєв (присідання – 202.5 кг, жим лежачи – 122.5 кг, станова тяга – 190 кг) - посів І місце серед юніорів
У ваговій категорії до 47.5 кг Катерина Бабич (жим лежачи – 47.5 кг) - виборола І місце серед дівчат 16-17 років.
У ваговій категорії до 60 кг Володимир Бабич (жим лежачи – 107.5 кг) – посів І місце серед юнаків 18-19 років.
У ваговій категорії до 82.5 кг Юрій Клименко (жим лежачи – 167.5 кг) - виборов І місце у відкритій категорії .
У ваговій категорії до 90 кг Юрій Тоцький (жим лежачи – 200 кг) - посів І місце в відкритій категорії
У присіданні зі штангою та становій тязі серед юніорів Дмитро Корнєв став абсолютним переможцем.

В абсолютній першості у відкритій віковій категорії серед чоловіків з жиму штанги лежачи Юрій Тоцький зайняв почесне перше місце.

Спортсмени та тренер Плетінь О.В. висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Чеберку А.І. та голові профспілкового комітету Пустовойтенко С.В. за фінансову підтримку щодо виїзду команди для участі в змаганнях.

Джерело: Районка