Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пологівський художник розмалював зупинку на Пологи-5 у петриківський розпис

Неймовірно гарно! Яка краса! Так говорять всі, хто спостерігав за роботою місцевого художника Олександра Соловйова на мікрорайоні Пологи-5, де він дав нове життя автобусній зупинці.

Коли говоримо «дав нове життя» ми не перебільшуємо, адже його робота дійсно вражає. Тепер ця зупинка стане прикрасою мікрорайону.

- Ідею візерунку знайшов в інтернеті. Надихнув славнозвісний петриківський розпис. Просто і гарно! – оцінює свою роботу Олександр.

Ініціатива облагородити зупинку, яка давно слугувала для недобросовісних громадян, як місце для сміття і поклейки оголошень, виникла у вірян церкви «Міжнародний центр Євангелія», які приїжджають на Пологи-5 проводити служіння. З пропозицією пофарбувати зупинку звернулися до міської ради, де їх і «благословили» на добру працю. На фарбу витратили трохи більше тисячі гривень, але кінцевий результат вартий тих грошей. Кошти на фарбу допомогли зібрати пологівці Роман Сорока, Олександр Кононенко, Вікторія Болгова, олександр Савічев.

- Люди просто проходили повз, і дякували нам за роботу. Тільки сьогодні чоловік двадцять сказали, як їм подобається оновлена зупинка. Також задоволений і міський голова Юрій Анатолійович, думаю, це тільки початок нашої співпраці на благо рідного міста, - розповів журналісту інтернет-порталу rayonka.com Микола Устінцев, пастор церкви.

Такі акції в Пологах віруючі проводять не вперше, в їхніх руках і Парк залізничників зазнав кардинальних змін. Вони впевнені, що будуть продовжувати докладати зусиль, щоб зробити наше місто ще привабливішим, як для його жителів, так і гостей.

Тепер за це їм вдячні жителі мікрорайону, адже з-під пензлика художника вималювалась яскрава картинка. Це не перша робота майстра, із звичайних будинків він робить витвори мистецтва. Олександр Соловйов – художник від Бога. Крізь його розпису неможливо пройти байдуже, перехоплює дух!

Пологівський художник розмалював зупинку на Пологи-5 у петриківський розпис


Автор: Оксана БЕВЗЮК
Фотограф: Олександр КОВАЛЬОВ

Більше фото на сайті газети РАЙОНКА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1