Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пологівці повернулися в рідне місто із Харкова з перемогами

Пологівці повернулися в рідне місто із Харкова з перемогами


18 жовтня, у п‘ятницю, зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» КУ «Пологівський РБК» під керівництвом Армена Гаспаряна та за підтримки батьків поїхали підкоряти місто Харків на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй».

Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України, Департаменту у справах сім‘ї, молоді та спорту Харківської міської ради, КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді», Громадської організації «ДГО».

Конкурс тривав 2 дні. І вже вчора пологівчани та пологівчанки повернулися в рідне місто із перемогами. У перший день, 18 жовтня, пройшов вокальний конкурс, а 19 жовтня - з хореографії.

У «Співограї» взяли участь більше 200 талановитих колективів та вокалістів з УкраЇни, Молдови, Болгарії навіть КНР. Тому, звичайно, конкурсі дні були хвилюючими та напруженими.

Але, все ж таки, наші здобули навіть декілька перемог! Почесне журі відзначили творчі досягнення пологівчан. Дівчатка-вокалісти Приходько Аліса та Діана Асланова вибороли у номінації «Естрадний вокал» два призових місця:

Асланова Діана - диплом лауреата III ступеню.

Приходько Аліса - диплом лауреата І ступеню (викладач: Самойлик Н.Г.)

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» (керівник: Гаспарян А.Р.) нагороджений дипломом лауреата II ступеню у номінації «Народна хореографія» за композиції «Гандагані» (з якою після конкурсної програми виступили на Гала-концерті) та «Квіти Вірменії».

Ми щиро раді вітати наших вмілих, талановитих та успішних містян. Бажаємо натхнення, наснаги та ще більше нових перемог! Не зупиняйтесь, вами пишається все місто.


Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА Районка
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1