Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пологівці вшанували Небесну Сотню

Сьогодні на мітинг з нагоди Дня Гідності і Свободи кількасот пологівців зібрались біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Ведучі заходу разом з присутніми поринули в історію боротьби за незалежність України. Тут згадали події Помаранчевої революції, що розбудили в українського народу порив патріотизму та звичайно Революцію Гідності, що докорінно змінила хід історії нашої держави.

На мітинг-реквієм прийшли учні пологівських шкіл, участники АТО, представники самооборони. Завітав керівний склад Пологівської райдержадміністрації, міської та районної рад і звичайно усі небайдужі жителі міста.

Під час мітингу-пам′яті, присутні згадали імена земляків-запоріжців, що віддали свої життя заради незалежності та свободи України на майдані минулого року, це : Сергій Синенко, Максим Горошинин, Володимир Кіщук, Василь Сергієнко. Усіх полеглих українських героїв вшанували хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали квіти до пам*ятника Небесній Сотні.

До Дня Гідності і Свободи авторські рядки вірша, на честь героїв революції, представив пологівець Костянтин Лозицький. А у виконанні музиканта Максима Кісіля під гітару, пролунала пісня, що під час кривавих подій на Майдані Незалежності стала негласним гімном українських борців за незалежність “Воїни Світла”.

Джерело: РАЙОНКА

Пологівці вшанували Небесну Сотню
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1