Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Полтавка в традиціях гарних незмінна

Цими вересневими днями Гуляйпільський край охопила хвиля найгучніших масових заходів, присвячених 73-й річниці визволення району від німецьких окупантів. У кожній сільській раді району біля меморіалів Слави проходять мітинги-реквієми на згадку про наших визволителів, а також земляки радо відзначають утворення сіл, яким уже більш як по 200 років. Так, 210-у річницю села Полтавки масовими гуляннями відсвяткували його мешканці, запросивши на свято голову районної ради Анатолія Клешню, голову РДА Олександра Іщенка та незмінного спонсора, земляка Олександра Дудку.

У присутності голови сільської ради Володимира Шиша, директорів ТОВ «Полтавка-1» Андрія Дмитренка, СФГ «Славутич» Миколи Пилип’юка, ТОВ «КП «Ефект» Костянтина Дмитренка, а також численних гостей, полтавці радо славили свій край, а найзаслуженіші - отримували грамоти та подарунки.

- Наше село славиться працьовитими, талановитими, щирими, добрими й небайдужими людьми, які створювали та створюють його матеріальній духовні надбання. Ми завжди пам’ятаємо про трудовий подвиг наших односельців, а це колишні керівники колгоспу – Півненко Василь Олександрович, Сергієнко Григорій Никанорович, Гулий Володимир Іванович, Федько Григорій Олександрович, а також механізатори, свинарки, доярки, будівельники, вчителі та люди багатьох різних професій, - говорили ведучі свята. - Життя розкидало наших односельчан у різні куточки країни та за її межі. Та серцем і своїми думками вони залишилися з рідним селом. А тільки випадає вільна хвилина – линуть, спішать до рідного порогу.

Того дня з особливою теплотою під щирі оплески вітали подружню пару, яка багато років живе у злагоді, мирі й любові. Це - Михайло Тихонович та Віра Филимонівна Клименки, які разом виховали діточок, діждалися внуків.

Маючи у серці любов, розуміння, терпіння і великий життєвий досвід, бережуть своє сімейне вогнище Володимир Васильович і Любов Петрівна Ільків. Їх сімейне життя є прикладом для наслідування молодим людям. Тому в номінації «КРАЩЕ СІМЕЙНЕ ПОДРУЖЖЯ» вони отримали подарунок.

Найстаршій жительці села Ніні Тимофіївні Терещенко 89 років. Це надзвичайно добра й працьовита жінка, яка 27 років віддала нелегкій роботі вчителя, виховала трьох доньок, має внуків, правнуків. Тож подарунок від вдячних односельчан вона також отримала.

У номінаціях «КВІТУЧИЙ САД» нагородили Марину Лисенко, «НАЙКРАЩА САДИБА» - Миколу Марченка, «НАЙКРАЩА ГОСПОДИНЯ» - Валентину Різник.

Вітали подарунками також жителів, які у вересні відзначають ювілейні дати з дня народження.

Дороговказом звучали слова про те, що «село - то велика і дружна родина, славні земляки - вчителі, інженери, лікарі, землероби, тваринники, комбайнери, механізатори, які живуть з нами та в інших місцях, але тут пройшло їх босоноге дитинство, незабутня юність. Бережімо ж традиції, звичаї та свята нашого села, примножуймо здобутки його на радість дітям і внукам нашим. Бережімо ж рідне село, не цураймося його свят та буднів, бо село це - криниця нашого родоводу, це наша велика родина».

Тетяна Велика
Газета «Голос Гуляйпілля»

Полтавка в традиціях гарних незміннаПолтавка в традиціях гарних незмінна
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 635  skif  22 вересня 2016, 12:23цитувати виділене
знову медальки вручали...
 0  або