Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Поради з вирощування та підгодівлі кімнатних рослин

Поради з вирощування та підгодівлі кімнатних рослинКімнатні рослини, вдало скомпоновані квітникарями, приносять домашнє тепло і комфорт як в приватні будинки, так і в приміщення офісів, магазинів, виробничі приміщення та інші громадські будівлі. Але виростити в закритому приміщенні рослина, яка радувало б рясним яскравим цвітінням, не так вже й просто. Першорядним умовою благополучного розвитку кімнатних квітів є отримання ними поживних речовин, які вони навряд чи можуть взяти з грунту, що знаходиться в порівняно невеликої ємності. Активна підживлення рослин проводиться під час їх інтенсивного росту, який у більшості рослин складає період весняно-літній. Восени чи взимку, коли кімнатні квіти, як і всі представники флори, що ростуть у відкритому грунті, перебувають у стані спокою, підгодівлю проводити недоцільно, а в весняний час для пересадки масово купується земля для квітів, інтернет магазин яку продає з доставкою.

Мінеральні добрива мають в своєму складі різні хімічні елементи, благотворно впливають на склад грунту та розвиток грунтових мікроорганізмів. Дуже часто, мінеральні добрива містять фосфор, азот та калій, необхідні для правильного розвитку рослин. Азот є основою рослинного білка, а також є фундаментальною складовою хлорофілу, що забезпечує фотосинтез рослин. Він, в першу чергу, необхідний для листя, в достатній кількості його містить селітра аміачна, органічні добрива (перегній, гнойова жижа), бактеріальні добрива (біодобрива на основі концентратів грунтових бактерій). Фосфор - не менш важливий елемент, що живить рослини. В основному фосфор надходить до рослин, зростаючим в горщиках, у вигляді суперфосфату, а також фосфатні борошна. Деяка його кількість містить біогумус, що забезпечує зростання і пишність рослин, і розвиток потужного кореневища. У кімнатних зелених вихованців, підгодованих фосфоровмісних добривами, підвищується імунітет і здатність швидко відновлюватися після пересаджування. Відсутність в клітинах рослин калію проявляється відмиранням тканин, викликаних накопиченням аміаку.

Для вирощування здорових рослин в горщиках не можна використовувати садову землю, так як в ній можуть знаходитися збудники хвороб і личинки шкідників, для знищення яких використовується засіб для вигрібних ям, які, потрапляючи в сприятливі умови, успішно розвиваються і часто призводять до загибелі саджанця. Найкраще застосовувати спеціальний грунт для розсади, що представляє собою ідеальне поєднання різних компонентів, придатних для відповідного рослини. Знищити шкідників кімнатних рослин, для боротьби з якими були безрезультатно випробувані всі рекомендовані методи, допоможуть інсектициди для саду. 2-3 обробки зможуть повністю знешкодити паразитують на листках і квітах рослин організми.

 

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1