Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Потяг Святого Миколая завітав до Запоріжжя

Напередодні Дня Святого Миколая у Запоріжжі побував десятий потяг національного єднання «Труханівська січ». На його борту – сто школярів із різних регіонів держави. Вони вже побували в офіційній резиденції Святого Миколая у Чигирині та зібрали подарунки для наших солдатів на Сході.

Зустріти гостей на вокзалі «Запоріжжя-1» зібралися десятки наших земляків, представники обласної та міської влади, волонтери, батьки з дітлахами. Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко привітав учасників патріотичного проекту на запорізькій землі.

Свято продовжилося в Палаці культури «ЗАЗ», куди прийшли запорізькі учні, студенти, вихованці інтернатів, військовослужбовці. Керівник громадської організації «Коло медіа» Микола Бондар розповів про внесок Запорізького краю в розбудову волонтерського руху та протидію російській агресії. До привітань приєдналися діти – учасники потяга з Вінниці, Дружківки, Слов’янська, Хмельницького, Львова, Конотопа та Чернігова.

Потяг Святого Миколая завітав до Запоріжжя


Звернулася до присутніх директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова: «Атмосфера надзвичайної єдності та справжньої дружби наповнює цю залу. Адже ті, хто тут зустрівся, щодня та щохвилини своєю працею та творчістю укріплюють нашу державу, об’єднують людей, наближають перемогу над загарбниками».

У рамках заходу також відбулося нагородження. За активну допомогу українській армії почесними грамотами Генерального штабу було відзначено ліцей «Захисник», Запорізький січовий колегіум, козацький ліцей, ЗОШ № 70, гімназію № 2 та колегіум «Елінт».

Подяки від обласної влади вручили 27 коледжам, школам та дитсадкам, педагоги та вихованці яких постійно передають на фронт солодкі подарунки, прапори, листівки та малюнки для українських захисників. Справжнім подарунком для учасників свята став виступ військового оркестру 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу України, проникливий монолог волонтера у виконанні відомої української письменниці Ірен Роздобудько, роздуми про війну барда Юрія Жука. Концерт продовжили вокальні та хореографічні колективи Запоріжжя, лауреати конкурсів «Голос країни» та «Яскраві діти» і, звичайно, Святий Миколай із цілим вертепом колядників.

Потяг «Труханівська січ» продовжив свій шлях на Донбас, де побуває в Маріуполі, Волновасі, Покровську та Сватовому.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1