Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Повєткін допоміг Кличко зібрати 3 мільйони доларів (відео)

Повєткін допоміг Кличко зібрати 3 мільйони доларів (відео)Минулої п’ятниці в столиці України відбувся благодійний аукціон, за допомогою якого брати Клички зібрали понад 3 млн. американських доларів на благодійні проекти свого Фонду. Цікаво, що на аукціон виставив свій лот і колишній опонент Володимира Кличка громадянин Російської Федерації Олександр Повєткін.

Про таке сам Володимир повідомив в своєму відеозверненні, назвавши ім’я Повєткіна поруч з іменами видатних акторів і спортсменів, які також виставили свої лоти на цей аукціон.

"Дякую всім за привітання. Напередодні ввечері, в мій сороковий день народження, ми разом з Фондом братів Кличків зібрали понад 3 млн. американських доларів на благодійні проекти Фонду. І я особливо хочу подякувати людям, які виставили свої лоти в аукціоні - Арнольда Шварценеггера, Сильвестра Сталлоне, Енн Хеттеуей, Олександра Повєткіна, Роджера Федерера, принца Монако (Альберта), Андрія Шевченка та багатьох інших моїх друзів ", - заявив Володимир Кличко.www.boxingnews.com.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1