Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання19 липня за участі 19 депутатів відбулася позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання. Вів засідання міський голова Ярмак С.О.

Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 19 проектів-рішень і прийнято відповідні рішення. Зокрема, підтримали внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року №2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради». Дане рішення опублікується на сайті міської ради.

Затверджено перелік проектів, що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Гуляйпільській міській територіальній громаді, а саме: реконструкція мереж водопостачання та каналізації шкільної їдальні КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», закупівля транспортних засобів спеціального призначення та комплектуючих виробів до них, іншого обладнання для КП «Благоустрійсервіс», закупівля спеціалізованих санітарних транспортних засобів для КЗ «Гуляйпільський РЦ ПМСД», капітальний ремонт доріг комунальної власності Гуляйпільської міської територіальної громади, закупівля екскаватору-навантажувача для КП «Комунсервіс», розроблення містобудівної документації, капітальний ремонт покрівлі Дорожнянського будинку культури Дорожнянської сільської ради.

Внесено зміни та доповнення до рішень Гуляйпільської міської ради від 12.03.2018 року №3 «Про затвердження програми «Розвиток житлово-комунального господарства Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018-2019 роки» та від 22.12.2017 року №5 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства».

Також депутати надали дозвіл на припинення юридичної особи комунальний заклад «Гуляйпільський Центр первинної медико-санітарної допомоги» у результаті перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуляйпільської міської ради. За словами доповідача, головного лікаря Кучеренко А.А., цю процедуру необхідно виконати через проведення медичної реформи. Подальше забезпечення вчасної виплати заробітної плати лікарям і адмінперсоналу залежатиме від активності гуляйпільців у підписанні Декларації з обраним фахівцем. Поки що відсоток невеликий, лише 30 із 70 необхідних.

На засіданні депутатами також було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1