Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року

2018 року надруковано п’ять книг, які написали гуляйпільці. З них, чотири видані завдяки праці місцевого краєзнавця Івана Кушніренко. Й одну збірку віршів презентувала гуляйпільчанка, поетеса Катерина Капінус. Про що ці книги та на якого читача вони розраховані — у добірці від Гуляйполе.City.

«Історія Гуляйпільського краю»

Навчальний посібник «Історія Гуляйпільського краю» написав краєзнавець, член Національної спілки журналістів України Іван Кушніренко у співавсторстві з донькою Оксаною Горпинич.

Складається книга із одинадцяти розділів: «Від давнини і до початку ХХ століття», «Боротьба за Українську державність», «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму», «Гуляйпільщина в роки Другої світової війни», «Край у другій половині ХХ століття» тощо.

Видання розраховане на учнів та вчителів навчальних закладів, а також на всіх любителів історії рідного краю.

«Люди приютненського степу»

Ця книга авторства краєзнавця, колишнього редактора газети «Голос Гуляйпілля» Івана Кушніренка розповідає про історію сіл Приютне, Ремівка, Новодарівка та Леваднє. А також про людей, що трудилися і живуть на цих землях. Книга надрукована у видавництві «Дніпровський металург» та розрахована на всіх, хто цікавиться історією рідного краю.

«Призабуті письменники з Гуляй-Поля»

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року


Видана у авторстві краєзнавця Івана Кушніренка і його доньки Оксани Горпинич. Автори розповіли, що намагалися зацікавити любителів української художньої літератури творчістю трьох письменників. Їх літературний спадок різний, як і життєві шляхи. Але Грицька Кернеренка, Єлисея Карпенка і Анатолія Гака об’єднувала любов до землі, на якій виросли, та до людей, із якими жили. Автори наголосили, що про це мають пам’ятати не тільки наші сучасники, а й прийдешні покоління українців.

«Від «Кімовця» до «Аграрного дому»

Авторами книги є письменник, краєзнавець Іван Кушніренко та колишній секретар ПО колгоспу Карла Маркса Валерій Силка. На 750 сторінках книги розповідається про історію створення колгоспів на територіях Дорожнянської та Марфопільської сільрад та про сьогоднішнє ПрАТ «Аграрний дім». І, традиційно, про людей, які багато років працювали у колгоспах.

«Люблю життя і доброту у нім»

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року


Це друга збірка віршів гуляйпільчанки Катерини Капінус (Кожушко). У книзі 6 розділів, присвячених малій батьківщині поетеси та Україні в цілому, родинним відносинам, коханню. Також у віршах автор описує особисті переживання, швидкоплинність часу та буденні життєві ситуації. Є в книзі місце й гумористичним віршам. Поєзія Катерини Капінус близька та зрозуміла жінкам.

«Люблю життя та доброту у нім» випущена в Мелітополі накладом у 300 примірників.

Ці книги можна знайти у Гуляйпільській бібліотеці.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1