Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Працівникам пошти – про пенсійне забезпечення»

«Працівникам пошти – про пенсійне забезпечення»7758 пенсіонерів із 14077, які перебувають на обліку в Гуляйпільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області, одержують пенсію через поштові відділення, а тому питання надання послуг поштовими відділеннями є актуальним щодня.

Заступник начальника Гуляйпільського ОУ ПФУ в Запорізькій області Наталія Горпинич та начальник Гуляйпільського відділу обслуговування громадян Вікторія Мірошниченко провели зустріч з працівниками Гуляйпільського відділення зв’язку 70202 Оріхівського ЦПЗ №5.

Наталія Анатоліївна розповіла про основні нововведення в пенсійному законодавстві, обговорили питання підвищення якості надання послуг поштовими відділеннями, недопущення порушень при доставці пенсій, обмінялися пропозиціями щодо покращення взаємодії ОУ району та пошти.

Вікторія Миколаївна повідомила присутнім про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» лінії, за допомогою відеозв’язку, та через оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі роздали буклети з пенсійної тематики.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко

gprda.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1