Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

"Правий сектор" проти вступу України до НАТО та ЄС

"Правий сектор" проти вступу України до НАТО та ЄСЯрош вважає, що Україна має бути позаблоковою державою. Він зазначив, що не поїде до Донецька зі зброєю.

Ярош "Правий сектор" не виступав і не виступає за вступ України до Євросоюзу. Про це заявив лідер руху Дмитро Ярош. "Ми вважаємо, що Україна має бути суб′єктом, а не об′єктом геополітики. Ми виступаємо за позаблоковий статус країни. Як і шахтарі Донбасу, ми проти того, щоб в Україні були бази НАТО, тобто ми проти членства України у НАТО. Ми будемо говорити з людьми, які і за Євросоюз, і з тими, хто за союз із Росією. Я підкреслюю: ми пропонуємо варіант позаблокового статусу України", - сказав він.

Відповідаючи на питання, на який прийом "Правий сектор" розраховує у Донецьку, лідер руху наголосив: "Донеччина - це наша, українська земля, тому розраховуємо на нормальне спілкування з людьми. І поїдемо туди, власне, для того, щоб відповідати на ті питання, які стоять перед громадянами".

Ярош також зазначив, що "Правий сектор" не поїде до Донецька зі зброєю. "У нас немає проблем у діалозі з шахтарями, я сам із Дніпропетровської області. Більше того, наприклад, у Вугледарі, який неподалік від Донецька, є Профспілка шахтарів-бандерівців, і він діє вже багато років. Не так все однозначно у Донецькій області, як на мене. Ті самі шахтарі 1989-го і 1990-го років відіграли не останню роль у тому, щоб розвалився СРСР, і Україна стала незалежною державою", - зазначив лідер "Правого сектору".


http://dt.ua/POLITICS/praviy-sektor-proti-vstupu-ukrayini-do-nato-ta-yes-139922_.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1