Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРЕС-РЕЛІЗ про проведення циклу уроків мужності «Обпалені війною»

ПРЕС-РЕЛІЗ про проведення циклу уроків мужності «Обпалені війною»Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному мінливому світі. Це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення спільності всіх поколінь нашого народу.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з метою виховання молоді на прикладах захисників Вітчизни, сприяння формуванню у підростаючого покоління готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язків, захисту національних інтересів та незалежності України, комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради сумісно із відділами по роботі з молоддю районних державних адміністрацій заплановано проведення циклу уроків мужності «Обпалені війною».

Дані заходи сприяють розвитку патріотичних почуттів, збереженню пам’яті про події та героїчні вчинки воїнів, на яких і повинна виховуватись сучасна молодь Запорізького краю.
Також в рамках Уроку мужності будуть поведені майстер-класи з патріотичного боді-арту, військової підготовки, надання першої домедичної допомоги «Домедична допомога в умовах бойових дій» та майстер-клас «Солдатська пошта».
Урок мужності «Обпалені війною» відбудеться у м. Гуляйполе у Гуляйпільській спеціалізованій загальноосвітній школі.

Дата проведення – 11.02.2015
Час проведення – 10.00.

Контакти:
Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради:69005, м.Запоріжжя, вул.Патріотична, 49, каб. 24, 25, 26
E-mail: info@ocpvm.org.ua тел./факс: (0612) 224-61-41
тел.: (061) 233-53-33; (0612) 34-42-42
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1