Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Презентація книги Кушніренка І.К.

До Дня міста в бібліотеці для дітей відбулася презентація книги Івана Кушніренка та Оксани Горпинич «Історія Гуляйпільського краю». До бібліотеки завітали учні 9–Б класу колегіуму «Лідер» (класний керівник О.В.Макєєва), 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи (класний керівник А.А. Яланська, вчитель історії В.В. Коростильов) та учні середніх класів спеціальної школи – інтернат (вчитель історії М.І. Зуйченко), методисти методичного кабінету відділу освіти Гуляйпільської міської ради разом із завідуючою І.В. Самохліб.

Спочатку присутні переглянули в електронному вигляді буктрейлер на книгу «Історія Гуляйпільського краю», який підготувала бібліотекар Ірина Тимофієва.

Потім Іван Кирилович Кушніренко та Оксана Іванівна Горпинич говорили про те, що метою написання книги є знайомство з історичними подіями, які відбувалися на території Гуляйпільського району від сивої давнини і до теперішнього часу. Книга є посібником, розрахованим на учнів та вчителів з вивчення курсу «Історія Гуляйпільського краю» та всіх любителів історії рідного краю.

Вона складається з 11-ти розділів: «Від давнини і до початку ХХ століття», «Гуляй-Поле на початку ХХ століття», «Боротьба за українську державність (квітень 1918-1921рр.)», «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939рр.)», «Гуляйпільщина в роки Другої світової війни», «Гуляйпілля в повоєнні роки», «Край у другій половині ХХ століття», «Гуляйпілля в умовах незалежності України (від 1991 р. до сьогодні)», «Вони – гуляйпільці», «Для допитливих». В кінці є список додаткової літератури для тих, хто бажає більше знати про Гуляйпільський край, його історію та людей.

Автори дякували вчителям історії ЗОШ №1 І.О. Шингур, Н.В. Лукаш та спонсорам за допомогу у виданні книги.


Презентація книги Кушніренка І.К.Презентація книги Кушніренка І.К.Презентація книги Кушніренка І.К.Презентація книги Кушніренка І.К.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1