Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни Терянік

Вихід в світ нової книги та поява її в бібліотеці це завжди подія. Цій події і був приурочений захід, який пройшов 24 листопада в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка - презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни Терянік.

Книга присвячена військовій проблематиці. Написана нетрадиційно. Це невеликі висловлювання, інколи: короткі роздуми, репліки наших українських воїнів, наших захисників, над якими виникає потреба думати. Герої - це поранені бійці, яких волонтерка перевозила на своїй машині на лікування до шпиталів Дніпра. Тисячі зустрічей і знайомств, сотні врятованих життів назавжди залишилися в пам’яті цієї дивовижної жінки. Вони трансформувалися в збірку нарисів про героїв війни на сході України під назвою «Попутчики».

Цікавими, щирими та змістовними була виступи Анни та її подруги,волонтера Ольги Бахішевої перед аудиторією. Зі сльозами на очах слухали присутні уривки з книги у виконанні ведучої, завідуючої читальним залом, Наталії Кірієнко.

На заході були присутні молодь міста, представники старшого покоління, всі, хто цікавиться літературними новинками, рідні, друзі та знайомі Анни Терянік.
Працівники бібліотеки дякують за допомогу в проведенні заходу сестрі авторки Інні Володимирівні Денисенко та місцевому краєзнавцю Івану Кириловичу Кушніренко а також Дмитру Володимировичу Чеберку.

Запрошуємо бажаючих познайомитися з книгою "Попутчики". Вона нікого не залишить байдужими.

Презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни Терянік
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1