Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»

12 грудня 2016 р. в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка відбулась презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців», організована Гуляйпільським районним осередком ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

Авторами книги стали відомий краєзнавець Гуляйпільщини І.Кушніренко та голова Гуляйпільської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль» Б.Горпинич.

В книзі іде розповідь про наших славних земляків, яким довелося брати участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На заході були присутні автори, ліквідатори аварії, їх родичі, а також спонсори, завдяки яким книга побачила світ. В кінці зустрічі учасникам ліквідації аварії, їх близьким та бібліотекам району автори подарували свій твір.

Запрошуємо жителів міста ознайомитися з новою книгою. Ми повинні пам’ятати і шанувати тих людей, які врятували для нас світ!

Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1