завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3  Вперед
 

Місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброїЗ метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 1 по 31 жовтня 2019 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухових матеріалів. Пропонується громадянам в місячний термін здати до Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області зброю, бойові припаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби , котрі незаконно зберігаються.
Детальніше

Засідання "круглого столу"

Засідання "круглого столу"
Детальніше

Вадим Кривохатько: Я не считаю Авакова сильным министром

Вадим Кривохатько: Я не считаю Авакова сильным министромВадим Кривохатько: Я не считаю Авакова сильным министромОбщественная приемная народного депутата Украины Вадима Кривохатько находится рядом со знаменитым «золотым офисом» экс-смотрящего. Стоит лишь дорогу перейти — и вы рядом с пустующим местом обитания Евгения Анисимова. Этот человек в свое время вместе
Детальніше

Релігія - складова частина духовного виховання молоді, яка схильна до вчинення правопорушень

Релігія - складова частина духовного виховання молоді, яка схильна до вчинення правопорушеньЗапобігання вчиненню правопорушень особами молодіжного віку є однією зі складових боротьби із асоціальними проявами. А оскільки асоціальна поведінка молоді – це результат порушення гармонійних стосунків з оточенням, найважливішим у їх перевихованні є подолання усіх відхилень у поведінці на основі формування правильних поглядів, переконань, навичок і звичок.
Детальніше

Опозиційний блок про місцеві вибори

За результатами місцевих виборів із 34 виборчих округів Гуляйпільського району на 26 округах перемогли представники Опозиційного блоку, а із 26 виборчих округів міста представники нашої політичної сили перемогли на 16 округах.
Втім, діючий Закон України «Про місцеві вибори» передбачає формування
Детальніше

Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання

Учень 11 класу Гуляйпільського колегіуму "Лідер" Мінкін Олександр став участником Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та посів 4 місце. Переглянути фотографії з олімпіади (виставка робіт, похід на трампліни, гору Бону, санну трасу і ін.) та проголосувати за них можна за посиланням
Детальніше

Скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру

Скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадаструВерховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них».
Детальніше

Переможець з українського рукопашу - наш земляк.

Переможець з українського рукопашу - наш земляк.Нещодавно у м.Запоріжжі відбулися змагання на кубок області з українського рукопашу "СПАС" на честь 125-ї річниці з Дня народження Н.І.Махна. У них взяв участь і наш земляк - учень колегіуму "Лідер" АНАТОЛІЙ ПРОКОПЧУК.
У віковій категорії 13-14 років - вагою до 65 кг. йому не було рівних.
Детальніше

Гурт Щось? нещодавно записав свій перший демо-сингл у адекватній якості

Гурт Щось? нещодавно записав свій перший демо-сингл у адекватній якості
Гурт Щось? нещодавно записав свій перший демо-сингл у адекватній якості.
Прослухати та завантажити можна тут https://disk.yandex.ua/public/?hash=0QGkfsPLP/hwf22zwdeQ4fI327nEtkPIvT%2B5RPH0%2BWg%3D
Детальніше

Увага! Розшук!

Увага! Розшук!08 травня в одній з адміністративних будівель м. Гуляйполя з робочого кабінету невідомою особою було викрадено гаманець.
Детальніше
 
 1 2 3  Вперед