Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Про безоплатне поховання окремих категорій громадян

Про безоплатне поховання окремих категорій громадянЗгідно зі ст. 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1445 від 28 жовтня 2004 року затверджено Порядок проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій. Відповідно до цих нормативно-правових актів передбачено безоплатне поховання деяких категорій громадян, зокрема, осіб, які мають особливі заслуги, особливі трудові заслуги перед Батьківщиною у період Великої Вітчизняної війни та осіб, яким згідно з п. 8 ч.2 ст. 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано статус інваліда війни та всіх учасників бойових дій.

Відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації учасника бойових дій на підставі відповідних документів.

Перелік та середню вартість ритуальних послуг затверджено відповідним розпорядженням районної державної адміністрації, згідно з яким середня вартість відповідних ритуальних послуг становить 1943,75 гривень.

Телефон для довідок: 4-14-78.

Ірина БЕЛЮШКО, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку УПСЗН

Джерело: газета "Голос Гуляйпiлля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1