Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в 2018 році

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в 2018 роціСтаном на 01.01.2019 року на обліку в службі зайнятості у 2018 році перебувало 2391 безробітних, що на 5 чол. менше, ніж за відповідний період минулого року.

В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 1059 вільних робочих місць та вакантних посад, що на 214 вакансій більше, ніж за відповідний період минулого року.

За сприянням служби зайнятості:
- працевлаштовано 1150 осіб, з них 657 безробітних, 62 особи працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразової допомоги на організацію підприємницької діяльності –2 особам.
- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 141 особа, на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.
- брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 560 осіб,
- надано 10 компенсації єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості перебуває 835 безробітних. З них 551 особа одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав 2839 грн.

Станом на 01.01.2019 року:
- Середня тривалість безробіття на протязі 2018 року складає 147 днів,
- Середня тривалість безробіття на кінець місяця – 102 дні,
- Середня тривалість пошуку роботи – 100 днів,
- Середня тривалість укомплектування вакансій – 6 днів,
- Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 3991.5 грн.

З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2018 році 17 семінарів та круглих столів, 79 ярмарків вакансій з роботодавцями з питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2018 року було проведено 504 заходів.

Директор Н.А.Троян
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1