Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в травні 2018 році

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в травні 2018 роціСтаном на 01.06.2018 року на обліку в службі зайнятості у 2018 році перебувало 1476 безробітних, що на 25 чол. менше, ніж за відповідний період минулого року.

В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 618 вільних робочих місць та вакантних посад, що на 121 вакансію більше, ніж за відповідний період минулого року.

За сприянням служби зайнятості:

працевлаштовано 605 осіб, з них 412 безробітних, 18 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразової допомоги на організацію підприємницької діяльності –1 особі;
навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 61 особа, на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації;
брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 297 осіб;
надано 1 компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості перебуває 688 безробітних. З них 351особа одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав 1876 грн.

Станом на 01.06.2018 року:

Середня тривалість безробіття на протязі 2018 року складає 146 днів.
Середня тривалість безробіття на кінець місяця – 133 дня.
Середня тривалість пошуку роботи – 98 днів.
Середня тривалість укомплектування вакансій – 4 дні.
Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 4026 грн.

З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2018 році 6 семінарів, 22 ярмарків вакансій з роботодавцями з питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2018 року було проведено 216 заходів.

Директор Н.А.Троян
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1