Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах та на пожежонебезпечних об’єктах комунального господарства у літній період 2017 року

Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах та на пожежонебезпечних об’єктах комунального господарства у літній період 2017 рокуВитяг з рішення № 1
засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2017 року

«Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам
у природних екосистемах та на пожежонебезпечних об’єктах комунального господарства у літній період 2017 року»

2. Керівнику Гуляйпільського лісництва державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» та іншим лісокористувачам:
- забезпечити готовність протипожежних підрозділів та інших протипожежних формувань до гасіння лісових пожеж, зокрема: працездатності пожежних автомобілів, мотопомп та іншої техніки, пристосованої для цілей пожежогасіння; укомплектованості засобами пожежогасіння, вогнегасниками, спецодягом, шанцевим та іншим протипожежним інвентарем; наявності резерву пально-мастильних матеріалів для гасіння пожеж;

Строк виконання: 01.07.2017

1) у період підвищення пожежної небезпеки вживати заходів щодо обмеження несанкціонованого доступу населення до лісових насаджень.

Строк виконання: червень-вересень

2) очистити ділянки лісових масивів, що прилягають до населених пунктів, просік у місцях проходження повітряних ліній електропередач, газо-, продуктопроводів;

Строк виконання: 01.07.2017

3) оновити мінералізовані смуги, протипожежні розриви, відновити дороги протипожежного призначення та утримання заповнених водою пожежних водоймищ.

Строк виконання: до 01.07 та щомісяця

3. Міському, селищному та сільським головам:
1) посилити контроль за місцями масового відпочинку населення в рекреаційних зонах лісових масивів, біля водних об’єктів, на сільгоспугіддях під час проведення польових робіт.

Строк виконання: червень-вересень

2) надати головному спеціалісту цивільного захисту населення райдержадміністрації графік цілодобового чергування відповідальних осіб виконкому, їз зазначенням контактних телефонів (робочого, домашнього, мобільного)

Строк виконання: до 20.06.2017

3) разом з керівниками базових господарств і підприємств скласти та надати головному спеціалісту з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації перелік техніки, графік її чергування, прізвище та контактний телефон відповідальної особи, закріпленої за технікою, (тракторист, водій), який в разі необхідності буде виконувати протипожежні заходи. Передбачити резерв.

Строк виконання: до 20.06.2017

4) організувати на територіях скошування та прибирання трави на прилеглих ділянках підприємств, об’єктів господарювання, житлових будинків, біля цвинтарів, сміттєзвалищ та ін.

Строк виконання: до 01.07.2017

5) рекомендувати організувати оборювання території природних заповідників з встановленням попереджувальних знаків щодо заборони паління і розведення багаття.

Строк виконання: до 01.07.2017

4. Керівникам сільгосппідприємств, фермерських господарств, орендарям та власникам земельних ділянок:

1) посилити контроль на сільгоспугіддях під час проведення польових робіт, у місцях зберігання та перероблення зернових культур.

Строк виконання: липень-вересень

2) забезпечити цілодобове чергування в господарстві пожежної та пристосованої для пожежегасіння техніки з оперативним розрахунком та трактора з плугом.

Строк виконання: липень-вересень

3) категорично заборонити спалювання стерні та післяжнивних залишків на земельних ділянках.

Строк виконання: постійно

4) організувати надання до чергової частини ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Запорізькій області за телефоном 101, 4-17-15, кожного ранку до 08.30 год. інформацію щодо боєготовності пожежного автомобіля.

Строк виконання: постійно, щодобова

5. Керівникам АЗС, газозаправочних станцій, об’єктів газових мереж, об’єктів залізниці, що розташовані на території району провести заходи по очищенню прилеглих до об’єктів територій від трави, та організувати виконнання інших протипожежних заходів, передбачених відомчими інструціями.

Строк виконання: червень-вересень

6. Керівнику філії «Гуляйпільський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор»:

1) організувати обкоси та прибирання скошеної трави обабіч доріг обласного та районного значення

Строк виконання: до 01.07.2017

2) встановити попереджувальні знаки про оборежність з вогнем у період жнив на автошляхах району

Строк виконання: до 01.07.2017

7. Начальнику районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області:
1) забезпечити постійну готовність підпорядкованих сил і засобів, що можуть бути використані для гасіння лісових пожеж.

Строк виконання: постійно

2) продовжити інформування населення через засоби масової інформації про заходи пожежної безпеки у лісових масивах і місцях масового відпочинку громадян.

Строк виконання: червень-вересень

8. Начальнику відділення поліції Гуляйпільського району:
1) організувати патрулювання міської зони відпочинку з метою запобігання правопорушень в сфері дорожнього руху, громадської та пожежної безпеки.

Строк виконання: постійно

2) організовувати супроводження пожежної та пристосованої для пожежегасіння техніки, під час слідування її на місце пожежі.

Строк виконання: червень-вересень

3) надати практичну допомогу державній лісовій охороні щодо забезпечення громадського порядку в місцях масового відпочинку населення і боротьби з лісовими пожежами.

Строк виконання: протягом пожежонебезпечного періоду

4) у межах власних повноважень, здійснити заходи щодо виявлення винних осіб у виникненні лісових та степових пожеж та притягнення їх до відповідальності.

Строк виконання: постійно

10. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування та Гуляйпільським РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області провести перевірку готовності техніки відомчої, добровільної пожежної охорони та інших протипожежних формувань до гасіння пожеж, забезпечення їх зв’язком, засобами пожежегасіння та протипожежним інвентарем, стану пристосованої до пожежегасіння техніки.

Строк виконання: до 01.07.2017

11. Гуляйпільській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок:
1) проводити протипожежні інструктажі з мисливцями перед початком полювання в 2017 році;

Строк виконання: постійно

2) забезпечити обмеження проведення масових заходів на мисливських угіддях УТМР, особливо в полезахисних смугах та лісових насадженнях;

Строк виконання: протягом пожежонебезпечного періоду

3) забезпечити неухильне виконання Правил пожежної безпеки на території мисливських угідь УТМР.

Строк виконання: постійно

gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1