Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проблемні питання жителів гуляйпільщини – під пильною увагою влади регіону

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Гуляйпільському районі. Свою програму очільник регіону традиційно розпочав з особистого прийому громадян.

Так, до нього звернувся директор КП «Комунсервіс» Гуляйпільської міської ради Олександр Савицький з проханням про завершення реконструкції очисних споруд каналізації в м. Гуляйполе.

Він повідомив, що у 2010 році за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища обласного бюджету розпочалися будівельно-монтажні роботи з реконструкції очисних споруд. Кошторисна вартість об’єкта становила 12 млн. 20,293 тисячі гривень. З початку реконструкції профінансовано 11 мільйонів 899,924 тисячі гривень або 99,0 % від кошторисної вартості. Проте у ході реконструкції виникла необхідність у проведенні додаткових будівельно-монтажних робіт, які не були передбачені проектом. У зв’язку з цим частина будівельно-монтажних робіт не була виконана. Як повідомив Костянтин Бриль, відповідно до рішення обласної ради від 31.03.2016 № 18 «Про Перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2016 році» на виконання заходу «Розширення очисних споруд каналізації у м.Гуляйполе (І та ІІ черги будівництва)» з обласного бюджету передбачено виділити 225 тисяч гривень. Наразі трриває робота щодо укладання договору з ДРПВІ «Запоріждіпроводгосп» на коригування проектно-кошторисної документації. Управління капітального будівництва ОДА очікує повного виконання цих робіт протягом 30 днів.

А Успенівський сільський голова Наталія Сирцова звернула увагу очільника регіону на необхідність завершення будівництва підвідного газопроводу до сіл Гуляйпільського району. За її словами, у 2012 році розпочалося будівництво об’єкта «Підвідний газопровід до сіл Малинівка, Полтавка, Червоне, Успенівка, Рівнопілля Гуляйпільського району». Кошторисна вартість у цінах 2012 року становила 23 мільйони 787,099 тисячі гривень. У 2013 році було профінансовано 162 тисячі гривень. А також за власні кошти підрядної організації було збудовано частину газопроводу протяжністю близько 4,2 км від с. Малинівка в напрямку м. Гуляйполе та ще близько 8 км - від повороту на с. Новоуспенівка в напрямку Успенівки. Всі вуличні газопроводи по цих селах збудовані за власні кошти населення.

За словами Костянтина Бриля, коштів обласного бюджету на це будівництво, на жаль, не заплановано. Проте обласною державною адміністрацією вже було направлено звернення до Міністерства фінансів України.

- Будівництво цього газопроводу входить до переліку проектів, фінансування яких може здійснюватися у цьому році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Зокрема, до зазначеного переліку включено об’єкт «Будівництво підвідного газопроводу до сіл Малинівка, Полтавка, Червоне та Успенівка» на суму близько 23,6 мільйона гривень. З місцевого бюджету на умовах співфінансування має бути виділено 2 мільйони 362 тисячі гривень, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також до очільника регіону звернулися пенсіонер Валентина Балак та учасник АТО Олександр Мега, які просили надати їм матеріальну допомогу на лікування.

Директор КСК «Сучасник» Володимир Ярмоленко повідомив про необхідність проведення реконструкції даху культурно-спортивного комплексу «Сучасник» у м. Гуляйполе. У 2015 році за рахунок районного бюджету було виготовлено проектно-кошторисну документацію об’єкта, згідно з якою ремонт покрівлі вартує 2 мільйони 804 тисячі гривень.

- Враховуючи, що КСК «Сучасник» є унікальним та єдиним подібним закладом у сільських районах області, де під одним дахом об’єднані всі ключові заклади культури включно з бібліотекою, на розгляд обласної ради буде винесено питання про фінансування І черги будівництва. Тим більше, що місцева влада готова співфінансувати цей об’єкт, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.


Управління у справах преси та інформації
Запорізької ОДА

Проблемні питання жителів гуляйпільщини – під пильною увагою влади регіонуПроблемні питання жителів гуляйпільщини – під пильною увагою влади регіонуПроблемні питання жителів гуляйпільщини – під пильною увагою влади регіону
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  04 червня 2016, 09:54цитувати виділене
усім треба грошенят....У ненаситності дві сестри ДАВАЙ, ДАВАЙ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  03 червня 2016, 07:38цитувати виділене
готуємось до відкриття карьеру?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  03 червня 2016, 07:37цитувати виділене
приїхав, простих смертних до себе не підпустив, бухнув і поїхав...жити по нововому.
 0  або