Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Професіографічна екскурсія

Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись як і з роботодавцями, так і з професіоналами своєї справи. З метою популяризації робітничих професій та вирішення проблем працевлаштування населення Гуляйпільським районним центром зайнятості проводяться професіографічні екскурсії на підприємства, від яких поступає потреба у кваліфікованих кадрах.

27.02.2018 року спеціалістами Гуляйпільського районного центру зайнятості організовано проведення професіографічної екскурсії в рамках профорієнтаційного квесту для учнів 9-х класів КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа I – III ступенів» №1. Учні мали змогу відвідати ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "НАН & К" . Це підприємство спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів. Підприємство відрізняється стабільністю в роботі, тому багато молодих людей мріють працювати на ньому.

Екскурсія школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємства, для більш усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії, орієнтації на затребувані робітничі професії, отримання високої кваліфікації.

Відвідувачі мали можливість дізнатись про професійне навчання за робітничими професіями , які використовуються на ринку праці, задати питання, та отримати вичерпні відповіді.

Гуляйпільський районний центр зайнятості

Професіографічна екскурсія
Професіографічна екскурсія

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 2  tatyana klimenko  28 лютого 2018, 14:31цитувати виділене
Краще не виставляли ці фото. Працівники без спецодягу.Куди дивиться наша санітарна служба.
 0  або