Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти

Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти22 лютого 2018 року, в приміщенні Гуляйпільського районного центру зайнятості було проведено профінформаційний семінар для працівників закладів освіти.

Участь в даному заході взяли – начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Науменко В.П., директор Гуляйпільського районного центру зайнятості Троян Н.А., провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Прохоренко Л.В., завучи з виховної роботи та педагоги загальноосвітніх закладів району.

Під час семінару обговорювалась роль професійної орієнтації у вихованні учнівської молоді та взаємодія загальноосвітніх навчальних закладів району і центру зайнятості.

Одним із пріоритетних завдань, які поставили перед собою учасники семінару – це проведення ряду заходів, з метою привернення уваги молоді до актуальних, на ринку праці, професій, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями.

Захід пройшов у формі активного обговорення тих проблемних питань, перед якими стикається молодь стоячи перед вибором майбутнього фаху.

Всі учасники заходу прийшли до єдиної думки, що тільки спільними зусиллями у профорієнтаційній діяльності можна вирішувати проблемні питання. Це й буде сприяти успішному розвитку особистості та визначенню професійних намірів учнівської молоді.

Гуляйпільський районний центр зайнятості
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1