Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»

В бібліотеці для дітей створений клуб «Орієнтир», метою якого є допомогау виборі майбутньої професії. В його рамках проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій». На зустріч з учнями 9-А класу ОЗ «Престиж»(класний керівник Григорова Н.М.) ми запросили інспектора ювенальної превенції капітана поліції Шаповал Ю.І. та рядового поліції Дерев`янко А.В. Гуляйпільського відділення поліції.

Працівники поліції розповіли про професію поліцейського, в яких навчальних закладах можна її здобути, які вимоги до майбутнього працівника. А це: гарна фізична підготовка,знання законів України, інтелектуальний розвиток, логістика та високі моральні якості. Юлія Ігорівна та Анастасія В`ячеславівна наголосили на тому, що головне завдання поліцейського це – запобігання злочинам, допомога людям в різних життєвих ситуаціяхта запросили старшокласників обирати цю нелегку, але дуже потрібну людям професію. Вони також відповіли на численні запитання школярів.


Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1