Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні»

В бібліотеці для дітей проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні». 22 травня в бібліотеку завітали учні 4-А та 4-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Т.І. Горпинич, Т.П. Кукурудзяк) а 24 травня - учні 4-А та 4-Б класів колегіуму «Лідер» (класні керівники М.С. Бугрим, Л.О.Бохан). На захід запросили інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського відділення поліції, капітана поліції Шаповал Юлію Ігорівну.

Бібліотекар Інна Дутова говорила про те, що скоро розпочнуться канікули, діти будуть відпочивати, розважатись, кататись на велосипедах, поїдуть на відпочинок до літнього табору. Але на кожному кроці можуть чекати різні небезпечні ситуації. А як їх уникнути?

Юлія Ігорівна розповіла учням про правила безпечної поведінки на дорозі, нагадала про основні дорожні знаки та сигнали світлофора, поцікавилася чи знають з якого віку дозволяється їздити на велосипеді. Далі йшла мова про поведінку в літньому таборі і правила перебування в ньому.

Інспектор нагадала про серйозні та необхідні у повсякденному житті правила поведінки в школі, в громадських місцях.

Учні наперебій ставили питання, уважно слухаючи відповіді.

Проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні»Проведено флешмоб «Руху правила єдині – поважати їх повинні»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1