Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».

До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці для дітей проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 ( кл.керівники В.А. Коротнюк та Л.І.Гура).

Бібліотекар Ірина Войцеховська говорила про те, що Друга світова війна – це трагедія мільйонів простих людей. З кожним днем невмолимий час вибиває з наших рядів ветеранів – фронтовиків, підпільників, працівників тилу.

А землякам, які мужньо боролися на фронтах та відбудовували зруйноване війною народне господарство присвячена книга І.К.Кушніренка та В.І.Жилінського «Гуляйпільщина у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». А як «господарювали» окупанти на території нашого району, як жилося населенню в період німецької окупації, яка тривала 709 днів і ночей до звільнення розповідається в книзі «Гуляйпілля (1941-1943 рр.).Окупація».

Про те як були написані згадані книги, про зустріч з фронтовиками поділився один із авторів письменник І.К.Кушніренко. Він говорив про те, що 9 тисяч наших земляків брали участь у війні, 6 100 загинуло на фронтах. Троє гуляйпільців удостоєні ордена Леніна, а двоє земляків є повними кавалерами ордена Слави.

В кінці зустрічі Іван Кирилович побажав дітям наполегливо вчитися та шанувати пам`ять полеглих.

Діти також переглянули в електронному вигляді презентацію книги І.К.Кушніренка та В.І.Жилінського «Гуляйпільщина у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», яку підготували працівники бібліотеки для дітей.

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1