Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»

До Дня захисника України та Українського козацтва, який відзначається в день святої Покрови Пресвятої Богородиці в бібліотеці для дітей проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад».

На зустріч з учнями 7-А кл. ОЗ «Престиж» (класний керівник Авраменко Д.В.) ми запросили голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Домбровського В.М.

Бібліотекар Ірина Войцеховська говорила про те, що 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. І цей день обрали не випадково, бо споконвіку це свято наші пращури вшановували воїнів-захисників. З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. До цих пір на Сході України йдуть військові дії. На полі битви мужні, сміливі, хоробрі захисники, які зі зброєю в руках захищають східний кордон нашої держави, не шкодуючи власного життя.

Потім до слова запросили Домбровського В.М. Валерій Миколайович з теплотою говорив про своїх побратимів, з якими доводилося служити в мотопіхотному батальйоні «Київ 2», де він був командиром. Тут були люди різних професій, але вони були вмотивовані на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Щиро дякував волонтерам, які забезпечували всім, що потрібно було військовим. Дуже раділи солдати, коли до них приїжджали волонтери-земляки,спілкування з якими сприяло підтримці морального духу.

Вижити в нелегких умовах фронту воїнам допомагали котики та собачки, які нерідко рятували їм життя, вчасно відчуваючи небезпеку.

В кінці виступу Домбровський В.М. побажав дітям займатися спортом, рости патріотами та коли потрібно стати на захист рідної Батьківщини.

Бібліотекарі підготували народознавчу виставку «Свята Покрова – козацька берегиня».

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1