Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області

Проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області26 жовтня 2018 року на території Запорізької області, в т. ч. і на території Гуляйпільського району було проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Запорізька АЕС». В навчаннях приймала участь районна комісія з питань евакуації.

Після отримання повідомлення від оперативного чергового Запорізької облдержадміністрації про радіаційну аварію на ВП «Запорізька АЕС» було терміново проведено оповіщення:

керівництво Гуляйпільської райдержадміністрації;
членів місцевої комії з питань ТЕБ та НС;
керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району;
членів районної евакуаційної комісії.

Проведено:

засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС;
видано розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію проведення евакуаційних заходів на території Гуляйпільського району у зв’язку з радіаційною аварією на ВП Запорізька АЕС» відповідно до якого введено в дію План евакуації, приймання та розміщення населення на території Гуляйпільського району випадок загрози виникнення або виникнення радіаційної аварії на ВП Запорізька АЕС;
проведено засідання районної евакуаційної комісії, відповідно до рішення якої було розгорнуто 1 приймальний пункт евакуації.

Всі тимчасові органи евакуації переведено в режим готовності до виконання евакуаційних заходів.

Організовано постійний зв′язок та взаємодія з тимчасовими евакуаційними органами району, спеціалізованими службами цивільного захисту району, суб’єктами господарювання, що були залучені до проведення евакуаційних заходів та розгорнуто приймальний пункт евакуації.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення Гуляйпільської РДА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1