Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»

В бібліотеці для дітей до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить». На зустріч з учнями 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Веремійченко А.М. та Крутінь Н.Г.) ми запросили ліквідатора аварії Борта Олександра Григоровича.

Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року над четвертим реактором Чорнобильської АЕС спалахнуло велетенське полум`я. Пожежники, які ризикуючи своїм життям, кинулись до реактора аби перестерегти трагедію, захистити людей від радіації. У надзвичайно важких умовах вдалося загасити пожежу аби вогонь не перекинувся на інші енергоблоки. Наслідки аварії жахливі і їх потрібно було ліквідовувати. Допомога в Чорнобиль йшла з усіх сторін.

На ліквідації наслідків аварії працювали й наші земляки – люди різних професій. Вони, ризикуючи своїм життям і здоров`ям, зробили все, щоб ми жили. Одним із них є Борт О.Г., який поділився спогадами як йому доводилося працювати в зоні Чорнобильської АЕС, захищати покинуте майно громадян від мародерів. Олександр Григорович говорив з великою шаною про земляків-чорнобильців.

Нажаль, багатьох з них вже немає в живих.

Бібліотекар сказала, що ми вдячні героям-чорнобильцям за їхню мужність і відвагу, за те, що врятували життя нам і майбутнім поколінням.А гуляйпільці на знак вшанування поставили їм пам`ятник.

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1