Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»

До Дня захисника України в бібліотеці для дітей проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе». На зустріч з учнями 6-Б класу ЗОШ № 1 (класний керівник Шингур І.О.) та учнями спеціальної школи інтернату (вихователь Ковальова Л.І., вчитель укр. мови і літ-ри Коростильова Ю.О.) ми запросили учасника бойових дій в зоні АТО Власенка Володимира Анатолійовича.

Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська говорили про те, що починаючи з Київської Русі наш народ бореться за свободу та незалежність. Україна з початку свого існування змушена була боротися із зовнішніми та внутрішніми ворогами за свою територію та незалежність. Наша історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю та щастя.

З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. На полі битви мужні, сміливі захисники України, які протистоять ворогам.

Своїми спогадами про часи, проведені в зоні АТО поділився Власенко В.А. Володимир Анатолійович в складі 53 бригади воював на Світлодарській дузі. Щирі слова подяки виразив волонтерам, які допомагали всім, чого потребували військові. Радістю світилися його очі, коли говорив про дитячі малюнки, які нагадували йому про рідну домівку. Сказав, що вижити солдатам допомагали і брати наші менші, які заздалегідь відчували обстріли і врятували багато людських життів. Завірив, що ворог не ступить на рідну землю і не просунеться далі на нашу територію, тому потрібно радіти життю. Побажав дітям гарно навчатися і в будь-якій ситуації залишатися людьми.

На святі звучала пісня «Ти, солдат України» у виконанні Каті Бужинської.

На згадку про цю зустріч діти подарували Володимиру Анатолійовичу квіти та сфотографувалися.

Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1