Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В рамках взаємодії Гуляйпільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка 22 лютого було проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Бібліотекар читального залу Л.С.Войцеховська провела ознайомчу екскурсію по бібліотеці, зробила огляд літератури , представленої на книжкових виставках «Я – з Небесної Сотні», «Любіть Україну і мову її солов’їну».

Саме цій категорії відвідувачів цей захід допоможе замислитися про своє життя та майбутнє, пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей.

Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1