Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютому

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютомуВ області з настанням осінньо - зимового періоду традиційно організовується гаряче харчування бездомних.

Пункти гарячого харчування діють в осінньо-зимовий період у рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

У новому році продовжують діяльність пункти гарячого харчування, що розгорнуті у всіх районах області для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах. На це в січні - лютому 2019 року з обласного бюджету виділено 99,950 тис. грн.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, гаряче харчування надається в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському та Чернігівському районах.

До меню входять борщ, каша, котлета, хліб.

Робота по харчуванню бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період постійно контролюється Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1