Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Районний семінар учителів математики

У рамках Марафону методичних ідей 15 листопада 2017 року на базі колегіуму "Лідер" пройшов районний семінар-практикум учителів математики.

Тема цього методичного заходу - "Формування ключових компетентностей колегіантів на уроках математики та в позаурочний час".

Досвідом роботи з колегами ділилися:

- Мордик Віта Олександрівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії з педагогічним званням "старший учитель", яка провела урок геометрії у 8-Б класі на тему "Трапеція. Середня лінія трапеції та її основні властивості";

- Продан Олена Олександрівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії з педагогічним званням "учитель-методист", яка провела урок алгебри у 11-А класі на тему "Випадкова подія. Відносна частота події. Ймовірність події".

Після проведених уроків учасники методичного заходу відвідали позакласний захід з математики та інформатики "Математичний квест", який підготували та провели разом В,О,Мордик та О.О.Продан. Поки 3 команди учнів 7-А класу разом із інструкторами-одинадцятикласниками крокували зупинками квесту, кожен вчитель мав змогу пройти його сам, що внесло живинку у хід заходу.

Усі проведені в рамках семінару відкриті уроки та захід отримали високу оцінку присутніх: колег, практичного психолога, адміністрації, методиста РМК.

Районний семінар учителів математики
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1