завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)Відтепер мешканці Гуляйпільського і Пологівського районів матимуть змогу безкоштовно проходити УЗД серця.

Детальніше

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.Українська команда зі снігового блока заввишки 3,5 метра випиляла скульптуру «Спіраль Часу». На її створення хлопці витратили чотири дні.
«Другий рік поспіль шедевр від українців визнано найкращим. Цього року це снігова скульптура «Спіраль Часу». На її створення команда витратила більш як чотири
Детальніше

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймів

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймівСвято було засноване в США в 1986 році як Національний день обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширилося по всьому світу. Ідеєю дня обіймів було заохотити людей частіше обіймати своїх рідних і друзів. Однак, за традиціями свята, обійняти в цей день можна навіть незнайому людину.
Детальніше

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняНа сьогодні, найважливіші в районі об’єкти пристосовано до осіб з обмеженими фізичними можливостями.
В районі створені необхідні умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до першочергових об’єктів громадського та житлового призначення (установ місцевих органів влади,
Детальніше

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.Безперебійне функціонування електромереж є необхідною умовою роботи не тільки промислових підприємств, а й шкіл, лікарень, дитячих садків і просто житлових будинків громадян. Їх пошкодження тягне за собою серйозні наслідки.
Електрична енергія - найуніверсальнійша і найзручніша для використання
Детальніше

7.11.1888 - в Гуляйполі народився Нестор Махно

7.11.1888 - в Гуляйполі народився Нестор МахноНестор Махно народився у родині сорокадворічного Івана Родіоновича Махна, державного селянина села Гуляйполе, та його дружини Євдокії. Наступного дня його охрестили у Христо-Воздвиженській церкві й дали ім′я Нестор.
У 1889 році, коли Несторові не виповнилося ще й року, в нього помер батько.
Детальніше

«Боги війни» відзначили своє професійне свято

«Боги війни» відзначили своє професійне свято3 листопада, особовий склад та командування 55-ї окремої артилерійської бригади відзначили своє професійне свято – День ракетних військ та артилерії. Рівно 20 років тому указом Президента України, враховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави, було встановлене
Детальніше

Укрпошта ввела в обіг новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марок

Укрпошта ввела в обіг новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марокУкрпошта ввела в обіг до Дня українського козацтва новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марок, 14 жовтня 2017 р.
Детальніше

Найдешевша вода у Гуляйполі.

Найдешевша вода у Гуляйполі.Жителі Запорізької області платять за воду менше за всіх на сході України, а ціна за водопостачання в регіоні одна з найнижчих по країні, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ порталу нерухомості DOMIK.
«Районка» дізнавалась яка наразі ситуація з тарифами на воду у сусідніх районах області:
-
Детальніше

"Укроборонпром" вперше демонструє українську техніку на виставці у США

"Укроборонпром" вперше демонструє українську техніку на виставці у СШАДержавний концерн "Укроборонпром" вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA у Вашингтоні, повідомляє 5.ua.
"Виставка AUSA – це один із найбільш впливових світових оборонних заходів, на якому представляють новітні
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед