завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

Сьогодні День вегана

Сьогодні День веганаЩороку 1 листопада у світі відзначають День вегана. З кожним роком все більше людей переходять на виключно рослинну їжу. Зростає популярність веганства і в нашій країні – понад 2 мільйони українців є вегетаріанцями, при цьому значний відсоток з них є вегани.
Детальніше

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотекПісля утворення Гуляйпільської об`єднаної територіальної громади наприкінці минулого року бібліотеки централізованої бібліотечної системи стали комунальною власністю ОТГ. 3 січня 2018 року бібліотечна система включає 16 установ. Бібліотеки обслуговують близько 10 тисяч відвідувачів, що складає третину
Детальніше

Довгоочікувана «будівельна амністія» в дії

Довгоочікувана «будівельна амністія» в діїТож, якщо Ви маєте у власності будівлі і споруди, які належним чином не прийняті в експлуатацію, а тим більше, якщо право власності на них не зареєстровано - ця інформація для Вас.
«Будівельна амністія» розповсюджується на об’єкти незначного класу наслідків. Зокрема, на індивідуальні житлові,
Детальніше

Сьогодні будемо спостерігати найдовше Місячне затемнення століття (ілюстрації)

Сьогодні будемо спостерігати найдовше Місячне затемнення століття (ілюстрації)
Детальніше

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали поранення

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали пораненняОсновною версією загибелі військових на Рівненщині є порушення заходів безпеки – Міноборони
Міністерство оборони України основною версією інциденту, внаслідок якого на полігоні в Рівненській області загинули військові, називає порушення заходів безпеки під час проведення навчань. Як повідомляє
Детальніше

Похорони "по-новому" можуть скасувати

Похорони "по-новому" можуть скасуватиПарламентський комітет отримав на розгляд законопроект, який може частково скасувати так звані "правки Лозового", за якими поховати померлого можна тільки після дозволу суду.
Законопроект, який частково скасовує скандальні правки і повертає слідчим право на призначення експертиз, зареєстрував
Детальніше

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів від дати отримання податкового повідомлення-рішення

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів від дати отримання податкового повідомлення-рішенняГромадяни – власники нерухомого майна вже отримали податкові повідомлення – рішення про нараховану суму податку. Протягом 60 днів від дати отримання цього документа треба перерахувати зазначену суму податку до бюджету , - наголошують в Оріхівському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області.
Звертаємо
Детальніше

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)Відтепер мешканці Гуляйпільського і Пологівського районів матимуть змогу безкоштовно проходити УЗД серця.

Детальніше

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.Українська команда зі снігового блока заввишки 3,5 метра випиляла скульптуру «Спіраль Часу». На її створення хлопці витратили чотири дні.
«Другий рік поспіль шедевр від українців визнано найкращим. Цього року це снігова скульптура «Спіраль Часу». На її створення команда витратила більш як чотири
Детальніше

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймів

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймівСвято було засноване в США в 1986 році як Національний день обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширилося по всьому світу. Ідеєю дня обіймів було заохотити людей частіше обіймати своїх рідних і друзів. Однак, за традиціями свята, обійняти в цей день можна навіть незнайому людину.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед