завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

Довгоочікувана «будівельна амністія» в дії

Довгоочікувана «будівельна амністія» в діїТож, якщо Ви маєте у власності будівлі і споруди, які належним чином не прийняті в експлуатацію, а тим більше, якщо право власності на них не зареєстровано - ця інформація для Вас.
«Будівельна амністія» розповсюджується на об’єкти незначного класу наслідків. Зокрема, на індивідуальні житлові,
Детальніше

Сьогодні будемо спостерігати найдовше Місячне затемнення століття (ілюстрації)

Сьогодні будемо спостерігати найдовше Місячне затемнення століття (ілюстрації)
Детальніше

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали поранення

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали пораненняОсновною версією загибелі військових на Рівненщині є порушення заходів безпеки – Міноборони
Міністерство оборони України основною версією інциденту, внаслідок якого на полігоні в Рівненській області загинули військові, називає порушення заходів безпеки під час проведення навчань. Як повідомляє
Детальніше

Похорони "по-новому" можуть скасувати

Похорони "по-новому" можуть скасуватиПарламентський комітет отримав на розгляд законопроект, який може частково скасувати так звані "правки Лозового", за якими поховати померлого можна тільки після дозволу суду.
Законопроект, який частково скасовує скандальні правки і повертає слідчим право на призначення експертиз, зареєстрував
Детальніше

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів від дати отримання податкового повідомлення-рішення

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів від дати отримання податкового повідомлення-рішенняГромадяни – власники нерухомого майна вже отримали податкові повідомлення – рішення про нараховану суму податку. Протягом 60 днів від дати отримання цього документа треба перерахувати зазначену суму податку до бюджету , - наголошують в Оріхівському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області.
Звертаємо
Детальніше

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)

За поданням Вадима Кривохатька придбано сучасне медичне обладнання (відео)Відтепер мешканці Гуляйпільського і Пологівського районів матимуть змогу безкоштовно проходити УЗД серця.

Детальніше

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.

Наші земляки удруге перемогли на міжнародному фестивалі снігової скульптури World Snow Festival.Українська команда зі снігового блока заввишки 3,5 метра випиляла скульптуру «Спіраль Часу». На її створення хлопці витратили чотири дні.
«Другий рік поспіль шедевр від українців визнано найкращим. Цього року це снігова скульптура «Спіраль Часу». На її створення команда витратила більш як чотири
Детальніше

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймів

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день обіймівСвято було засноване в США в 1986 році як Національний день обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширилося по всьому світу. Ідеєю дня обіймів було заохотити людей частіше обіймати своїх рідних і друзів. Однак, за традиціями свята, обійняти в цей день можна навіть незнайому людину.
Детальніше

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Інформація щодо доступності об′єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняНа сьогодні, найважливіші в районі об’єкти пристосовано до осіб з обмеженими фізичними можливостями.
В районі створені необхідні умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до першочергових об’єктів громадського та житлового призначення (установ місцевих органів влади,
Детальніше

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.Безперебійне функціонування електромереж є необхідною умовою роботи не тільки промислових підприємств, а й шкіл, лікарень, дитячих садків і просто житлових будинків громадян. Їх пошкодження тягне за собою серйозні наслідки.
Електрична енергія - найуніверсальнійша і найзручніша для використання
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед