Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Реалізації програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді»

За запрошенням Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fГјr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Гуляпійльську ОТГ на проекті «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» представляла Лопатіна Л.В., директор КЗ "Гуляйпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської міської ради, яка у лютому 2018 року пройшла конкурсний відбір на навчально-практичний курс з професійної орієнтації молоді і визначена його тренером.

Метою даної програми є:

- створення діючої ефективної моделі професійного орієнтування підлітків та молоді;

- навчання осіб, відповідальних за професійне орієнтування молоді, задля попередження безробіття шляхом формування свідомого ставлення до вибору професії та напряму галузевої освіти після школи;

- освоєння ефективних методик неформальної освіти з профорієнтації та їх масштабування.

З метою ознайомлення з методиками неформальної професійної освіти на І етапі реалізації програми у м.Запоріжжя був проведений дводенний методологічний семінар (26-27 лютого 2018 р.) Його учасники отримали покрокову інструкцію для втілення практичної моделі «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування» у навчальних закладах. У процесі підготовки до ІІ етапу тренерами були розроблені практичні заняття для батьків та дітей.

З 30.03.по 01.04.2018 р. в рамках ІІ етапу проекту організована робота виїзного сімейного табору, в ході якого тренери мали змогу реалізувати отримані методики на практиці під час роботи з підлітками та їхніми батьками. Гуляйпільську ОТГ представляла команда у складі: тренер проекту Людмила Лопатіна, батьки Світлана Тутова та Валентина Зіма, діти Анна й Олексій.

Учасники розширили коло спілкування, отримали невичерпний заряд енергії, позитиву та величезне прагнення реалізувати найближчим часом аналогічний проект на місцевому рівні із залученням шкіл Гуляйпільської ОТГ.

Приємно, що робота тренера Л.Лопатіної відзначена організаторами проекту і вона запрошена на ІІІ, заключний, етап програми GIZ, який проходитиме в кінці квітня у м. Харків у формі освітянського форуму з обміну досвідом та обговорення сучасних інструментів неформальної професійної освіти.

Cвітлини

Реалізації програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1