Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Причини підвищеного попиту на реєстрацію авторських прав

Темпи, з якими розвиваються комп’ютерні технології, постійно прискорюються. Якщо ще кілька років тому багато хто і не думав про те, щоб розвивати свій бізнес за допомогою інтернету, то наші дні практично неможливо знайти якусь компанію, яка б не мала свого сайту і так чи інакше не просувала товари і послуги за допомогою глобальної мережі. Пов`язано це в першу чергу з тим, що кількість активних користувачів інтернету стрімко зростає завдяки можливості користуватися ним практично з будь-якої точки земної кулі за допомогою мобільних пристроїв.


У зв`язку з цим просування товарів і послуг вийшло на якісно новий рівень. Сьогодні, мабуть, немає такого товару або послуги, яку не можна було б замовити онлайн. У свою чергу це істотно підвищує конкуренцію, адже якщо раніше компанії доводилося конкурувати лише з тими, які перебували в одному з нею регіоні, то тепер доводиться конкурувати з усіма, де б вони не знаходилися фізично.


Така понад висока конкуренція змушує компанії люто боротися за кожного клієнта або споживача. Переможцем в цій боротьбі може стати лише той, хто успішніше просуне свій сайт. Під успішним просуванням розуміється така його оптимізація, яка допоможе пошуковим системам його знаходити. Але не тільки знаходити, а й виставляти на більш високі позиції в рейтингу. Само собою зрозуміло, що потенційний споживач, ввівши пошуковий запит і отримавши ряд посилань на сайти з важливими його товарами або послугами, пройде лише по декількох з них - з тих, що будуть на вершині. А на вершині, природно, стоять ті, які пошукові системи порахували більш релевантними.


Чим більше на сайті оптимізованої інформації - тим більше релевантним є з точки зору пошукових систем сайт. Тому власники сайтів намагаються наповнити свої сайти великою кількістю контенту. А таке наповнення - справа досить дороге. У той же час гостро постає проблема плагіату - навмисне присвоювання сторонніми особами результатів чужої інтелектуальної праці. Адже набагато простіше скопіювати щось вже створене, ніж вкласти великі кошти в створення власного.


Тому з кожним роком все частіше і частіше власники звертаються за реєстрацією авторських прав.


Реєстрація авторських прав дозволяє захистити вміст свого творіння від несанкціонованого копіювання. При цьому, під вмістом слід розуміти всі елементи сайту: і дизайн, і текстовий контент, і аудіо, і візуальний, і програми, і навіть доменне ім’я.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.