завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3  Вперед
 

Вітаємо учнів і викладачів КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» ГМР

Вітаємо учнів і викладачів КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» ГМР
Вітаємо учнів і викладачів КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» ГМР, які стали переможцям дистанційних міжнародних конкурсів що відбулись у листопаді – грудні 2020 року!
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART» (м. Київ):
- лауреат І премії – вокальний ансамбль
Детальніше

Українська піаністка Надія Шпаченко отримала найпрестижнішу музичну нагороду «Греммі» у категорії «Найкраща класична збірка»

Українська піаністка Надія Шпаченко отримала найпрестижнішу музичну нагороду «Греммі» у категорії «Найкраща класична збірка»Українська піаністка Надія Шпаченко отримала найпрестижнішу музичну нагороду «Греммі». ЇЇ альбом The Poetry of Places переміг у категорії «Найкраща класична збірка».
Детальніше

Вітаємо поетесу Любов Григорівну Геньбу з високою нагородою!

Вітаємо поетесу Любов Григорівну Геньбу з високою нагородою!Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує знаних письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти держав світу, визначила нагороджених міжнародною медаллю Олександра Довженка.
Серед 15 лауреатів - Любов Григорівна, яку відзначено та нагороджено
Детальніше

Двоє студентів Харківського політехнічного інституту посіли перше місце на Міжнародному конкурсі ICAMES 2019

Двоє студентів Харківського політехнічного інституту посіли перше місце на Міжнародному конкурсі ICAMES 2019
Двоє студентів Харківського політехнічного інституту - Ірина Тимошенко та Павло Корекян - посіли перше місце на Міжнародному конкурсі ICAMES 2019 (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students). Змагання проходили у м. Стамбул (Туреччина). Їх учасниками стали 80 студентів,
Детальніше

З турніру по більярду гуляйпільці повернулись з перемогою та грамотою найкращому гравцю

З турніру по більярду гуляйпільці повернулись з перемогою та грамотою найкращому гравцю
Гуляйпільці привезли перемогу з регіонального турніру по більярду, який відбувся 12 січня у Пологах. Турнір у пам′ять начальника станції Пологи Євгена Чистова 12 років проводить його син Валентинин Чистов.
Вже другий рік поспіль у регіональному турнірі бере участь гуляйпільська команда у складі Івана Отрішка та Олексія Козака. Обидва працюють черговими залізничної станції Гуляйполе та мають однакове хобі — більярд. І другий рік поспіль гуляйпільці привозять перемогу з турніру у вигляді перехідного кубку. На ньому виграювані записи про всі проведені турніри та їх переможців. Під час гри Іван Отрішко забив 5 шарів з одного удару та повіз додому грамоту як кращий гравець турніру.
Детальніше

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіадіУкраїнські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить в румунському місті Клуж-Напока. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.
Шестеро українських старшокласників здобули чотири золоті та дві срібні медалі.
Таким чином
Детальніше

Уманський студент встановив рекорд України

Уманський студент встановив рекорд УкраїниСтудент 5-го курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий встановив новий рекорд України.
Валентин представляв університет на 9-ому Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів, який відбувся 23-25 лютого
Детальніше

Рекорд України: з′єднали кiлька сотень малих вiнкiв в один велетенський

Рекорд України: з′єднали кiлька сотень малих вiнкiв в один велетенський"Загалом довжина вiнка становить 53,7 метра, -- розповiдає Лана Вєтрова, керiвник Нацiонального реєстру рекордiв України. -- Його сплели з 329 маленьких вiночкiв, привезених iз рiзних регiонiв. Елементи для них власноруч виготовляли заздалегiдь дiти та дорослi з усiєї України.
Окремi вiночки
Детальніше

Самая дорогая киевская квартира стоит больше, чем имение Лазаренко в Калифорнии

Самая дорогая киевская квартира стоит больше, чем имение Лазаренко в КалифорнииКто хочет купить квартиру вашей мечты в Киеве? Есть такая, в столице одну элитную квартиру продают по 7 млн долларов. О таком рассказали аналитики портала OLX. По 7 млн долларов предлагают квартиры площадью 660 квадратных метров на улице Ивана Мазепы.
Квартира имеет террасу площадью 110 "квадратов".
Детальніше

В Індонезії 41-річна жінка народила найбільшого в світі немовляти, вага якої склала 8,7 кг

В Індонезії 41-річна жінка народила найбільшого в світі немовляти, вага якої склала 8,7 кгДля Ані Русиддин це була вже третя вагітність. Жінка страждала на цукровий діабет, що не могло не позначитися на перебігу вагітності і розвитку малюка.
Детальніше
 
 1 2 3  Вперед