Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Релігія - складова частина духовного виховання молоді, яка схильна до вчинення правопорушень

Запобігання вчиненню правопорушень особами молодіжного віку є однією зі складових боротьби із асоціальними проявами. А оскільки асоціальна поведінка молоді – це результат порушення гармонійних стосунків з оточенням, найважливішим у їх перевихованні є подолання усіх відхилень у поведінці на основі формування правильних поглядів, переконань, навичок і звичок.

Головним чинником, що зумовлює поведінку особи молодіжного віку, є її внутрішній духовний стан. Тому на формування духовності повинні бути спрямовані всі зусилля виховного характеру і, як свідчить досвід, одним із найбільш ефективних засобів є релігійне виховання.

Саме тому позитивним є залучення та поширення участі духовенства у процесі перевиховання правопорушників, адже духовно – моральний вплив релігії на людину надзвичайно великий, насамперед, завдяки її здатності утішити, пом’якшити стресовий стан, в якому перебуває особа внаслідок скоєння протиправного діяння, виступити моральним стимулятором каяття та очищення, сприяти внутрішньому переродженню, перетворенню її злої волі в добру. Релігія допомагає особам, які вчинили правопорушення, стати на шлях примирення із суспільством.

Так, за сприяння Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, кримінально-виконавчої інспекції та Гуляйпільського районного управління юстиції 15 лютого 2016 року при храмі Святого Тихона в особі настоятеля храму отця Іоанна, проведено просвітницько – духовний захід, присвячений релігійному святові Стрітення Господнього. У своєму слові священик розповів біблійну історію свята Стрітення, добрим словом та корисними порадами допоміг засудженим впевнитися у собі і з надією на краще дивитися у завтрашній день, надав сили позбутися комплексу ворога суспільства, збагнути, що у житті кожного після падіння є шанс піднятися, стати на чесну стежку життя.

Є надія, що участь у даному заході не мине в житті засуджених даремно, а реалізація релігійних ідей надзвичайно позитивно вплине на їх духовність та розвиток моральних якостей: доброти, справедливості, чесності, милосердя, терпимості. Та внаслідок релігійного виховання у стосунках між правопорушниками з’явиться щирість, теплота, співпереживання, взаємодопомога. Поява таких якостей є важливою перепоною у скоєнні повторних правопорушень засудженими.

Гуляйпільський районний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді

Релігія - складова частина духовного виховання молоді, яка схильна до вчинення правопорушеньРелігія - складова частина духовного виховання молоді, яка схильна до вчинення правопорушень
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 672  SERGEY69  17 лютого 2016, 23:44цитувати виділене
В статті говориться про чесність, як про одну із моральних якостей. А де ж ваша чесність по відношенню до користувачів сайту? Ви або відкрийте учатникам фото обличчя, або зовсім їх видаліть, щоб не було зайвих запитань. Це тільки стосовно чесності, не більше.
 0  або