Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ремонт на автодорогах державного значення перетнув екватор

Ремонт на автодорогах державного значення перетнув екваторУ щоденному режимі тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах державного значення: Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 46 + 300 - км 58 + 619 (від с. Кірово до с. Преображенка Оріхівського району) та Т-04-01 Дніпропетровськ – Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь на ділянці км 239+980 - км 245+980 у м. Токмак.

На сьогодні на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпропетровськ – Мелітополь у м. Токмак на окремих ділянках демонтовано зруйновані залізобетонні плити покриття, виконано роботи з влаштування основи з чорного щебеню та влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття по вул. Нагірній протяжністю 0,48 км загальною площею 4 000м2, що складає 100% передбачених проектом. Завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття з використанням гарячої асфальтобетонної суміші типу загальною площею 46 600 м2, при цьому використано 5 545 тонн асфальтобетонної суміші, що становить 100 % від загального обсягу. Влаштовано верхній шар покриття товщиною 5 см на площі 30 400 кв. м, що становить 64% від загального обсягу робіт. Загалом передбачено відновити 6 км дорожнього покриття.

На автодорозі Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші. Влаштовано 79 600 кв. м або 78% від загальної площі об’єкта. Продовжуються роботи з влаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см із застосуванням ЩМА-20. На сьогодні влаштовано 58 000 кв. м, що складає 57% від загального обсягу робіт.

Крім того, на одній з найпроблемніших ділянок дороги державного значення Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь, км 53+500 – км 58+600, проводилися роботи за сучасною технологією - методом холодного ресайклінгу, який передбачає регенерацію шарів дорожнього одягу, на площі 43 673 кв. м, що складає 100% від загального обсягу робіт.

Ремонт на цих об’єктах виконують філії ДП «Запорізький облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг.

Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачають Мелітопольський, Василівський та Запорізький асфальтобетонні заводи.

Нагадаємо, на ремонт цих доріг виділено кошти з державного бюджету в сумі 63 млн. грн.


Управління у справах преси та інформаціїЗапорізької ОДА.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1