Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ремонт соціально важливих об’єктів Гуляйпільського району знаходиться під контролем обласної влади

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян під час робочої поїздки до Гуляйпільського району відвідав низку соціально важливих об’єктів та перевірим стан виконання ремонтних робіт.

Посадовець ознайомився зі станом освоєння субвенції з обласного бюджету на реконструкцію покрівлі культурно-спортивного комплексу «Сучасник». На це вже надано близько 2,5 млн. грн. Управління капітального будівництва, як замовник робіт, підготовило тендерну документацію та інші необхідні документи для проведення тендерної процедури шляхом відкритих торгів.

Дмитро Давтян також відвідав Гуляйпільський полігон твердих побутових відходів. Цей важливий об’єкт для всього регіону надасть можливість забезпечити захист від забруднення грунту та грунтових вод. Проте у посадовця виникло багато питань. Справа у тому, що гроші виділені, але будівництво наразі заморожене. Причина зупинки – не виконані проектні роботи по перерахунку кошторисної документації. Посадовець заголосив, що необхідно якомога швидше вирішити цю проблему.

- Не можна потрапляти у бюрократичні пастки. Облдержадміністрація звернулася до керівництва Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроект-реконструкція» та до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з метою вплинути на ситуацію, - підкреслив Дмитро Давтян.

Також посадовець під час робочої поїздки провів особистий прийом громадян. Питання, з якими зверталися мешканці району - це виділення коштів для придбання ліків першої необхідності Центральній районній лікарні, комп’ютерної техніки для місцевої школи, придбання легкового автомобіля для обслуговування лікарями жителів району. Також місцеві жителі просять відремонтувати частину автодороги загального користування Мелітополь-Дніпро, яка проходить по території району. Також вирішено питання надання матеріальної допомоги на лікування учаснику бойових дій у зоні АТО та інваліду ІІ групи. За словами посадовця, всі питання взяті на особистий контроль обласної влади.

Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА.

Ремонт соціально важливих об’єктів Гуляйпільського району знаходиться під контролем обласної владиРемонт соціально важливих об’єктів Гуляйпільського району знаходиться під контролем обласної владиРемонт соціально важливих об’єктів Гуляйпільського району знаходиться під контролем обласної влади
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1