Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Результат участі в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017"

09 грудня 2916 року на базі КЗ "Гуляйпільська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів" Гуляйпільскої районної ради відбувся фінал ХV районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017." Наш навчальний заклад представляла вчитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії Лавринович Ірина Миколаївна, яка закохана у свою професію та не мислить себе без щоденної зустрічі з допитливими оченятами своїх розумних "бешкетників".

Даний методичний захід проходив у кілька етапів. Конкурсанти створювали власні блоги, давали відкриті уроки для колег та членів журі. На очному етапі кожен знайомив присутніх колег зі своєю візиткою, презентував власний досвід роботи та проходив іспит з питань педагогіки та психології.

Наша Ірина Миколаївна гідно пройшла всі етапи випробувань і виборола ІІ місце (серед 5-ти достойних претендентів), поступившись лише кількома балами вчителю вищої категорії Гуляйпільської ЗОШ №1 Ришітько В,В.

Адміністрація колегіуму, педагогічний колектив, усі вихованці та їх батьки щиро вітають Ірину Миколаївну з вагомою перемогою на освітянській нив та бажають їй здоров`я, впевненості у своїх силах, незгасної творчості у педагогічній діяльності, невичерпної наснаги, тісної і плідної співпраці зі своїми допитливими вихованцями та їх батьками, великого задоволення від життя та роботи, сімейного благополуччя, постійної підтримки та розуміння колег і рідних!

Більше фото на сайті Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Результат участі в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017"Результат участі в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1