Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Результати шкільного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

Результати шкільного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика08 листопада у колегіумі пройшов І (шкільний) етап. ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.П. Яцика, в якому взяли участь 128 учнів 3-11-х класів.

Згідно протоколів журі шкільного етапу конкурсу знавців рідної мови місця розподілені таким чином:

- у І віковій категорії (3-4 класи):

- І місце – Глухова Аліна, Романько Марина (3А), Турківська Софія, Лось Євгенія (4Б),;

- ІІ місце – Прокопенко Глафіра, Самарська Вікторія (3А), Сидорова Анна (3Б), Колодяжна Діана, Баштаннік Олександра, Ткаченко Анастасія (4А), Левадній Єгор, Ячнік Катерина, Горпинич Анастасія, Животченко Анастасія, Бечко Євген, Селімова Софія (4Б);

- ІІІ місце – Путіна Дар’я(3А), Мартиненко Катерина (4А), Науменко Влада (4Б);

- у ІІ віковій категорії (5-8 класи):

- І місце – Винник Єлизавета (6А);

- ІІ місце – Гурчак Дмитро (5А), Вовк Анна, Рибалко Софія (5Б),Ратушна Владислава, Тутов Олексій (6А), Стьопіна Єлизавета (6БДудка Ольга, Васіліаді Олеся (7А), Горпинич Марк, Семенда Альбіна (8А), Гурчак Анна Марія, Коляда Анна (8Б);

- ІІІ місце – Лях Вікторія (5Б), Іванченко Каріна, Ілієнко Ольга (6А), Рибка Віра (6Б), Капшук Кирило, Ратушна Аліна (7Б) Харченко Анастасія (8Б);

- у ІІІ віковій категорії (9-11 класи):

- І місце – Левадня Каріна (9Б), Коростельова Катерина (11Б);

- ІІ місце – Хоменко Єлизавета (9Б), Огар Катерина, Рябко Олександр, Стародумова Орина (10А), Науменко Єлизавета(11А), Хохотва Валерія, Бут Валерія (11Б);

- ІІІ місце – Білай Ольга, Дев’ятилетська Валерія (9А, Канцибка Єва (10А).

Згідно набраної кількості балів IV місце посіли Ануфрієв Іван, Сидорова Дар’я, Семенюта Діана (3Б), Боровик Кирило (4А) та Зуйченко Віра (9А).

Вітаємо усіх шанувальників і знавців рідної мови!

23 листопада у ІІ (районному) етапі Конкурсу наш навчальний заклад представлятимуть:

у віковій категорії 3-4-ті класи: Турківська Софія (4Б), запасна учасниця – Лось Євгенія (4Б) – наставники Бохан Л.О., Терзі Л.Г.;
у віковій категорії 5-8-мі класи: Гурчак Анна Марія (8Б), запасна учасниця – Винник Єлизавета (6А) – наставники Макеєва О.В., Терзі Л.Г;
у віковій категорії 9-11-ті класи: Науменко Єлизавета (11А), запасні учасниці – Коростельова Катерина (11Б) та Левадня Каріна (9Б) – наставники Рябко О.М., Сокол С.М.

Творчих успіхів і високих перемог!

Оргкомітет та журі шкільного етапу конкурсу
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1