Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Результати участі вчителів колегіуму в обласній педагогічній виставці "Освіта Запорізького краю-2017"

Із 23 січня по 05 квітня 2017 року в он-лайн форматі проходила обласна педагогічна виставка "Освіта Запорізького краю-2017", метою якої є інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади і управління про новітні досягнення освіти Запорізької області, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, організації співпраці освітніх закладів області, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві. У І турі виставки взяли участь 542 педагоги, із яких 15 із Гуляйпільського району.

Учасниками цього важливого методичного заходу стали 3 педагоги колегіуму, котрі представили свої напрацювання серед 186 учасників у номінації "Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі":

Результати участі вчителів колегіуму в обласній педагогічній виставці "Освіта Запорізького краю-2017" - Рябко Олена Миколаївна, вчитель української мови та літератури, досвід роботи з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках української мови і літератури як один із засобів формування базових компетентностей школярів», розміщений на блозі "Вивчаємо українську" http://ryabkogp.blogspot.com;

Результати участі вчителів колегіуму в обласній педагогічній виставці "Освіта Запорізького краю-2017" - Зіма Валентина Олексіївна, вчитель фізики та астрономії, досвід роботи на тему "Забезпечення компетенції особистісного самовдосконалення на уроках фізики" на блозі "Наукова лабораторія "Фізика для тебе" http://macsvell.blogspot.com/p/blog-page.html;

Результати участі вчителів колегіуму в обласній педагогічній виставці "Освіта Запорізького краю-2017" - Троян Анатолій Олексійович, учитель трудового навчання, досвід на тему "Впровадження проектної технології а уроках трудового навчання" на блозі "Творча майстерня Трояна Анатолія Олексійовича" http://trydovenavthannja2017.blogspot.com.


Участь у І турі обласної виставки вчителів навчального закладу була результативною. Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 04.05.2017 №0336 "Про підсумки проведення обласної педагогічної виставки "Освіта Запорізького краю-2017" Рябко О.М. та Троян А.О. стали дипломантами у номінації "Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі", а Зіма В.О. посіла ІІІ місце.

17 травня у ЗОІППО відбулася церемонія нагородження педагогів, котрі посіли ІІ та ІІІ місця у виставці. Тож і Валентина Олексіївна отримала Грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА. Дипломи учасникам виставки будуть вручені дипломантам на серпневих нарадах учителів.

Щиро вітаємо і бажаємо всім подальших успіхів і процвітання!

Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1