Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

РФ зупинила постачання нафти в Білорусь

РФ зупинила постачання нафти в БілорусьБілоруські нафтопереробні заводи у Мозирі та Новополоцьку повідомили Радіо Свобода, що працюють на торішніх запасах з мінімальним завантаженням.

Москва і Мінськ досі не домовилися з ключових питань щодо ціни на нафту на 2020 рік, тарифу на транзит територією Білорусі, а також про компенсацію за російські зміни в оподаткуванні нафтової галузі.

Відсутність контрактів підтвердили в управлінні реалізації нафтопродуктів новополоцького підприємства «Нафтан» (Вітебська область). Там зазначили, що з 1 січня припинено постачання російської сировини – нових домовленостей з нафтовими компаніями немає. Підприємство працює на залишках з минулого року. При цьому завантаження доводиться знижувати, заявили на підприємстві. Аналогічна ситуація і на нафтопереробному заводі в Мозирі Гомельскої області, зазначив співробітник адміністрації.

Білорусь постачає продукцію своїх НПЗ і в Україну.

В останні дні 2019 року президенти РФ та Білорусі провели телефонні переговори, за підсумками яких Олександр Лукашенко скликав 31 грудня нараду з керівництвом нафтохімічного комплексу і доручив «підключити альтернативні джерела». Передусім йдеться про постачання сировини залізничним транспортом з портів на Балтиці, а також через нафтопровід «Дружба».

Білорусь має досвід альтернативних поставок з Венесуели – під час конфлікту з Росією через океан було перекинуто 11 мільйонів тонн нафти. Білорусь також отримувала нафту з Азербайджану транзитом через Україну.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1