Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Річниця гибелі рядового ато Негера Івана

Річниця гибелі рядового ато Негера Івана19 листопада 2015 року на кладовищі біля могили Івана Негера в с. Верхня Терса вшанувати пам’ять героя зібрались бойові побратими, волонтери, громадські активісти, рідні, близькі та небайдужі люди: голова Гуляйпільської районної державної адміністрації Анатолій Клешня, керівник апарату Сергій Семеренко, помічник Народного депутата України Олексій Власенко, громадські активісти – голова ГО «Сильні люди» Олександр Синельник, члени ГО «Жінки Гуляйпілля» Людмила Чучко та Раїса Щащенко, голова та заступник ГО «Спілка ветеранів АТО» Геннадій Пилипенко та Вадим Забава, представники райвійськкомату.

«Неоголошена війна на сході України залишила вічний біль для жителів села Верхня Терса і всього Гуляйпільського району, адже рік назад ми втратили одного з кращих наших земляків, побратима, патріота, який віддав за свою країну найдорожче – життя. Пам’ятаймо, що кожен із загиблих, поклав життя заради кращого майбутнього, вільного та щасливого життя в своїх домівках, миру в країні, заради кожного із нас! Тож нехай пам’ять про Героїв не згасає повік!», - закликав присутніх голова райдержадміністрації Анатолій Клешня.

Слова жалю, скорботи, і водночас гордості за земляка лунали з уст волонтерок Людмили Чучко та Раїси Щащенко, секретаря сільської ради Світлани Міщенко та інших.

Учасники заходу поклали квіти до могили та вшанували пам’ять загиблого воїна. Після хвилини мовчання в пам′ять про Негера Івана Івановича, який віддав своє життя за Україну, пролунав трикратний салют працівників райвійськкомату.


http://gprda.gov.ua/?id=56&news=484


5

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  22 листопада 2015, 09:07цитувати виділене
Царство небесне всім, хто загинув за свою Батьківщину.
 0  або