Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ринок смартфонів: інтернет-магазин MOYO розповів про вибір українців

За підсумками першої половини 2016 року в продажах електроніки відмінних результатів домігся легендарний виробник Samsung і відносно молода компанія Xiaomi. Ситуацію на ринку представили творці популярного бенчмарка AnTuTu.

Популярний український інтернет магазин MOYO, розповів, що протягом першої половини 2016 року найбільше скуповувалися телефони саме торгової марки Xiaomi.

Ринок смартфонів: інтернет-магазин MOYO розповів про вибір українців


Переважно вибір покупців падав на модель Xiaomi Mi4c і ще частіше - на Xiaomi Redmi Note 3. Менш вигідним українцям здалося пропозицію іншого китайського виробника, кий також недавно прорвався на світовий ринок - компанії Meizu. На українському ринку вона посіла друге місце. На третю позицію відійшла Samsung, яка, незважаючи на невисоку затребуваність в Україні, на світовому ринку отримала найбільшу частку.

Про поточну ситуацію в світі розповіли творці відомого бенчмарка AnTuTu, який оприлюднив результати продажів смартфонів, що працюють на платформі Android. Samsung Galaxy Note 5 на даний момент самий затребуваний пристрій, ця модель отримала 7,82% ринку. Другим і третім за популярністю стали флагмани цієї ж компанії: срібло у Galaxy S6, а бронза у Galaxy S6 Edge. Їх частка становить 5,47% і 3,41% відповідно. Четверту позицію займає флагманська розробка цього року - Galaxy S7 з 3,2-відсотковою часткою. П`ятірку найбільш популярних в світі «андроїдів» замикає гучний в Україні Xiaomi Redmi Note 3, який відібрав 3,07% ринку.

До слова, не тільки українцям сподобалася модель Redmi Note 3: в рідному Китаї його також порахували найпривабливішим. Другим за популярністю тут став Samsung Galaxy S7, а третє місце китайці віддали LeEco 2.

Таким чином, за підсумками першого півріччя смартфон Xiaomi стає найбільш затребуваним як на «рідному» ринку, так і на українському. Як для малодосвідченого продавця світового класу, результат, безперечно, відмінний.

Гучний виробник смартфонів, Xiaomi поки тільки починає завойовувати ринок телевізорів. Чого не скажеш про Samsung: південнокорейський виробник примудряється не тільки підтримувати, але і покращувати результати продажів. До середини 2015 року компанія продала 20,99 млн телевізорів. Після року показники стали вище - реалізовано понад 21 млн пристроїв.

«Samsung вдалося домогтися значних доходів на тлі показників минулого року завдяки успішному запуску нових продуктів, зокрема - телевізорів SUHD. Компанія змогла досягти зростання, зокрема, щодо UHD-панелей надвисокої чіткості з великими діагоналями, завдяки розвитку застосування нової технології виробництва екранів для ЖК-телевізорів », - так пояснили в прес-центрі Samsung причину популярності телевізорів з інтернетом.

Що стосується ситуації в Україні, то першість за підсумками півріччя тут також здобули вихідці з Південної Кореї, а саме - LG. ТВ-продукція Samsung менш популярна серед українців і займає друге місце на даному ринку. Незважаючи на це, лідирує в світі як і раніше Samsung.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1