Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Різновиди інтерактивних книжок-іграшок для дітей

Різновиди інтерактивних книжок-іграшок для дітейДитяча література вже давно вийшла за межі класичного друкованого тексту з ілюстраціями. Для найменших читачів книжковий ринок пропонує найрізноманітніші види дитячих книжок, які не тільки несуть інформацію, а й розвивають, вчать, виховують, формують маленьку особистість. Одним з таких розвивальних видів дитячої літератури є інтерактивна книжка-іграшка. Цей вид дитячих книжок завдяки своїй спеціальній формі передбачає не лише її читання та розглядання ілюстрацій, а й інші види діяльності (наприклад, малювання,складання пазлів, розкладання, різні ігри).


На сучасному книжковому ринку для найменшої читацької аудиторії представлений величезний вибір різної дитячої літератури. Книжки-іграшки не становлять виключення, що дозволяє вибирати для дитини щоразу дійсно нову книгу (як за змістом так і за формою). Існує багато різних видів книг для дітей інтерактивно-розвивального спрямування, що реалізується в ігровій формі.


Одним з різновидів дитячих книжок-іграшок є розмальовки, ілюстрації яких представлені не зафарбованими контурами фігур. Прочитавши оповідання чи казку дитина самостійно розфарбовує персонажів і той казковий світ про який щойно прочитала.


Існують книжки для дітей різної нестандартної форми (книги-фігури). Дітям дуже подобається коли книга, яку вони читають представляє собою, наприклад, її головного героя (паровозик, ляльку, мишеня), або місце, де відбуваються події в казці (теремок, рукавичку). Це дозволяє дитині краще уявляти собі події, що описує книга та глибше зануритися в її зміст.


Цікавим варіантом є дитячі книги, які називають панорамами або розкладушками. Вони цікаві тим, що зовні схожі на звичайну класичну дитячу книжку, але коли її розгортають, то всередині знаходяться фігури, що підіймаються при перегортанні сторінок. Такий ефект досягається завдяки спеціальним розрізам паперу. Конструкція книги доволі проста, але виглядає дуже ефектно.


Ще одним варіантом розвивальних дитячих книжок є книжка-вертушка. Таку назву вона отримала завдяки своїй специфічній конструкції. Вона складається з декількох круглих листів цупкого паперу, які можна повертати та розглядати малюнки, які з’являються у отворах цих кругів.


Великий інтерес та захоплення у маленьких діток викликають книжки-забавки з вклеєними деталями, які видають звуки при доторканні. І це ще далеко не повний перелік дитячої літератури розвивального характеру. 
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1