Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Робоча поїздка до села Темирівка

Робоча поїздка до села Темирівка3 грудня 2015 голова районної державної адміністрації Анатолій Клешня разом з начальником управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Іриною Рябовою здійснили робочу поїздку до села Темирівка, де зустрілися з головою приватного сільськогосподарського підприємства «Мир» Олександром Чубом, директором КЗ “Темирівський навчально – виховний комплекс» Миколою Морозовим.

Візит розпочали із відвідування комунального закладу “Темирівський навчально – виховний комплекс» загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільської районної ради, в якому в рамках реалізації ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» у листопаді 2015 року проведено заміну вікон і дверей на металопластикові енергозберігаючі. Анатолій Григорович оглянув класи, технічний стан будівлі, якість проведених робіт, відзначив позитивний досвід співпраці громади, місцевого самоврядування та райдержадміністрації у вирішенні актуальних соціально – значущих проблем території. Директор школи Микола Морозов відзначив, що і діти, і батьки, і вчителі задоволені, бо тепер у навчальному закладі комфортно і тепло, і в той же час буде зменшено затрати на енергоносії.

Голова райдержадміністрації відвідав також Темирівський блокпост та інші об’єкти, оглянув стан їх технічного та матеріального забезпечення. Особовий склад оборонних об′єктів подякував за створення належних умов.

Підводячи підсумки робочої поїздки, голова райдержадміністрації подякував керівнику базового приватного сільськогосподарського «Мир» підприємства Олександру Чубу, працівникам сільської ради, жителям села за патріотизм, злагоджену і клопітку щоденну роботу та побажав нових трудових успіхів у всіх починаннях та добрих справах.

http://gprda.gov.ua/?id=56&news=503

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1