Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Робота в Польщі: рівень зарплат та умови проживання

Робота в Польщі для сімейних пар


Якщо ви зараз не маєте постійної роботи або просто хочете підзаробити, можна подумати про роботу в Європі. Це вигідно, цікаво та дасть можливість отримати реальний заробіток. До того ж, якщо ви звернетесь до кадрової агенції, вам допоможуть працевлаштуватись в Польщі офіційно. А це справді вигідно, адже ви зможете відстоювати свої права і роботодавець не зможе без причин зменшити вам зарплату чи погіршити умови праці, додати більше обов’язків. У агенції вам зможуть допомогти навіть у виборі роботи в Польщі для сімейних пар, якщо такий варіант вас зацікавить. Ми розглядаємо саме Польщу, адже це близько і можна без проблем знайти хорошу вакансію без знання мови. Якщо в таких країнах, як Австрія чи Німеччина порозумітись з роботодавцем може бути нелегко, то в Польщі такого мовного бар’єру не виникне, це точно. Власне, ми розглянемо, які вакансії зараз є актуальними та на яку ви можете очікувати зарплату. Якщо вас цікавлять умови проживання, ціни на житло, ми зупинимось і на цьому.


Актуальні вакансії та зарплата


Ми розглянемо ті вакансії, які користуються найбільшим попитом серед роботодавців. Ви зможете легально влаштуватися на одній з таких посад:


  • прибиральниця (приблизна оплата – 2 тис. зл.);
  • швачка (2,2 тис. зл.);
  • електрик (2,6 тис. зл);
  • будівельник (2,8 тис. зл.);
  • працівник складу (2 тис. зл.);
  • вантажник (2 тис. зл.).

Отже, можна порахувати, що місячна зарплата буде десь в 4 рази вища, ніж у нас в країні. А якщо вас цікавить робота в Польщі для сімейних пар, тоді навіть за один сезон ви зможете заробити достатньо велику суму. Найкращий варіант влаштуватися – по контракту. Тоді не буде ніяких ризиків, що ви приїдете, а роботи для вас не буде. Ви можете звернутися до кадрової агенції Visa Pro, якщо вам потрібна допомога професіоналів.


Які пропонують умови проживання?


Чи пропонують роботодавці житло? Так, часто від роботодавців надходять пропозиції щодо праці в Польщі, де вказано, що пропонується житло. У будь-якому випадку, ви можете уточнити в агенції цей нюанс. Зазвичай якщо житло і пропонують, то не варто очікувати на однокімнатні номери. Зазвичай, це кімнати гуртожиткового типу. Проте якщо ваша мета – заробити, то такий варіант вам може добре підійти. Альтернатива – самостійний пошук житла.


Які ставлять ціни на житло? Залежить від того, які саме умови вам потрібні. Наприклад, якщо ви шукаєте роботу в Польщі для сімейних пар, вам може бути вигідно знімати кімнату. Її оренда буде коштувати приблизно 200 євро. Якщо ж захочете знімати квартиру, тоді орієнтуйтеся на ціну в 350 євро на місяць. Не забувайте, що ви можете орендувати таке житло з іншими працівниками, тоді вам буде ще вигідніше.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1